PLATBY

Všetky objednávky na oficiálnej stránke PUPA sú garantované a bezpečné.

Náš e-shop vám umožňuje platiť za váš objednaný tovar jedným z nasledujúcich spôsobov:
• kreditnou alebo debetnou kartou: ZDARMA
• službou PayPal: ZDARMA

PLATBY KREDITNOU KARTOU

Stránka PUPA akceptuje väčšinu kreditných a debetných platobných kariet asociácií VISA a MasterCard. Pri výbere tohto spôsobu platby budete pred dokončením vašej objednávky vyzvaní na zadanie údajov o vašej karte. Chceli by sme vás upozorniť, že tento druh informácií je počas transakcie šifrovaný a pri zaobchádzaní s nimi je tak dodržaná maximálna bezpečnosť. PUPA navyše nemá možnosť prístupu k číslu vašej kreditnej karty. Naša spoločnosť je informovaná len o výsledku priebehu operácie. Pre ďalšie navýšenie zaručenej bezpečnosti využíva oficiálny e-shop PUPA ochranný systém proti podvodom 3D Secure 2.0. Z tohto dôvodu môžete byť po uvedení údajov o vašej platobnej karte vyzvaní na zadanie vášho bezpečnostného kódu (MasterCard SecureCode a Verified by Visa).

Chceli by sme Vás informovať, že od 1. januára 2021 vstúpili di platnosti nové európske pravidlá pre online platby, ktoré sa predovšetkým týkajú prísnejšieho overovania identity zákazníkov, známeho pod anglickým názvom Strong Customer Authentication alebo SCA. Z tohto dôvodu od Vás môže byť vo fáze platby požadované, aby ste pre potvrdenie Vašej transakcie zadali jednorazový kód, ktorý Vám bude zaslaný SMS správou. Všeobecným cieľom je ešte viac zabezpečiť elektronické platby a zamedziť neoprávneným transakciám.

Značne sme zapracovali na aktualizácii nášho systému platieb a jeho kompatibilite s týmto novým procesom a všeobecne sa usilujeme o to, aby bol čím ďalej bezpečnejší a výkonnejší pre všetkých našich zákazníkov.

V prípade problémov s platbou Vám odporúčame skontrolovať vo Vašej banke, či sú pre Vami používanú kreditnú kartu správne nastavené oprávnenia pre tieto nové platobné procesy. A pokiaľ sa Vám nechce čakať, vždy si môžete vybrať niektorý z ďalších spôsobov platby podporovaných v našom e-shope.

PLATBY POMOCOU SLUŽBY PAYPAL

Ak máte účet PayPal, môžete ho bez problémov využiť aj na nákupy v oficiálnom e-shope PUPA! Pred dokončením objednávky je potrebné prihlásiť sa k účtu PayPal pomocou emailovej adresy a hesla a dokončiť tak platbu za vašu objednávku. Naše systémy nemajú prístup k žiadnym informáciam tejto služby, a preto sú pre vás platby pomocou PayPal jednoduché a bezpečné.