• Home Spa

  HOME SPA

  Skutočný regeneračný rituál starostlivosti o telo u vás doma. Jemné produkty pre vytvorenie pocitu pohodlia a relaxu. V rôznych vôňach s obsahom aromaterapeutických olejov a špecifických aktívnych látok.

  Dozvite sa viac
 • Lasting Color Peel-Off

  LASTING COLOR PEEL-OFF

  Lak na nechty s explozívne trblietavým efektom a s technológiou „peel off“, ktorá umožňuje jednoduché odstránenie laku kedykoľvek počas dňa, bez použitia odlakovača.

  Dozvite sa viac
 • Produkty V Zľave

  PRODUKTY V ZĽAVE

  Exkluzívne akcie a zľavy na vybrané produkty. Make-up, ktorý podčiarkne vašu krásu, kolekcie na vytvorenie vzhľadu podľa vašich predstáv, špecializované kozmetické prípravky a výrobky na telo pre hydratáciu a výživu vašej pokožky v maximálnej pohode.

  ZAČNITE S NAKUPOVANÍM

INTERNETOVÝ OBCHOD
PUPA MILANO

Vitajte v jedinom oficiálnom internetovom obchode PUPA na Slovensku! Objavte našu radu paliet, prípravkov na líčenie, ošetrenie tváre a tela a tipy na darčeky na každú príležitosť. Nechajte sa inšpirovať našimi radami a video tutoriálmi. Využite exkluzívne akcie. Kúpte si naše produkty aj cez internet, priamo na našej oficiálnej internetovej stránke. K dispozícii je rýchle doručenie kdekoľvek na území Slovenska.