• Pupa Milano Mení Tvár

  PUPA MILANO MENÍ TVÁR

  2019: Pupa Milano mení svoju tvár a to hneď vo veľkom štýle. Predstavuje novú protagonistku, novú ústrednú tvár značky spolu s jej jedinečným kamarátom vo vedľajšej úlohe. Ale pekne po poriadku.

  Objevte více
 • Natural Side

  NATURAL SIDE

  Natural Side je produktový rad pre make-up tváre, v ktorom Pupa vyjadruje svoju zelenú stránku; ponuka produktov na krásu, kde sú príroda a pôvab glamour v dokonalom spojení.

  ZAČNITE S NAKUPOVANÍM
 • PRODUKTY V ZĽAVE

  Exkluzívne akcie a zľavy na vybrané produkty. Make-up, ktorý podčiarkne vašu krásu, kolekcie na vytvorenie vzhľadu podľa vašich predstáv, špecializované kozmetické prípravky a výrobky na telo pre hydratáciu a výživu vašej pokožky v maximálnej pohode.

  ZAČNITE S NAKUPOVANÍM

INTERNETOVÝ OBCHOD
PUPA MILANO

Vitajte v jedinom oficiálnom internetovom obchode PUPA na Slovensku! Objavte našu radu paliet, prípravkov na líčenie, ošetrenie tváre a tela a tipy na darčeky na každú príležitosť. Nechajte sa inšpirovať našimi radami a video tutoriálmi. Využite exkluzívne akcie. Kúpte si naše produkty aj cez internet, priamo na našej oficiálnej internetovej stránke. K dispozícii je rýchle doručenie kdekoľvek na území Slovenska.