Home Spa

Skutočný regeneračný rituál starostlivosti o telo u vás doma. Jemné produkty pre vytvorenie pocitu pohodlia a relaxu. V rôznych vôňach s obsahom aromaterapeutických olejov a špecifických aktívnych látok.

9 produkty/ov
 • NEW
  Prejsť na produkt: Hawaiian Spa Kit 1

  Hawaiian Spa Kit 1

  Prípravky pupa hawaiian spa stavajú na drenážnych vlastnostiach zelenej soli z havaja a tonizačných a vyživujúcich vlastnostiach výťažku z bambusu.
  € 23,90
 • NEW
  Prejsť na produkt: Persian Spa Kit 2

  Persian Spa Kit 2

  Prípravky pupa persian spa stavajú na detoxikačných vlastnostiach modrej soli z perzie a antioxidačných a upokojujúcich vlastnostiach výťažku z nevädze bohatého na flavonoidy s uvoľňujúcim účinkom
  € 23,90
 • NEW
  Prejsť na produkt: Persian Spa Kit 3

  Persian Spa Kit 3

  Soľný scrub s antistresovým účinkom, Parfumovaná voda s antistresovým účinkom. Prípravky Pupa Persian Spa stavajú na detoxikačných vlastnostiach modrej soli z perzie a antioxidačných a upokojujúcich vlastnostiach výťažku z nevädze bohatého na flavonoidy s uvoľňujúcim účinkom.
  € 28,90
 • NEW
  Prejsť na produkt: Balinian Spa Kit 1

  Balinian Spa Kit 1

  Zjemňujúci soľný scrub, Zjemňujúci sprchovací krém. Prípravky pupa balinian spa sa rodia z dokonalej rovnováhy vyhladzujúcich vlastností bielej soli z bali a hydratačnej, regeneračnej a zmäkčujúcej sily výťažku z lekna. 

  € 23,90
 • NEW
  Prejsť na produkt: Persian Spa Kit 1

  Persian Spa Kit 1

  Soľný scrub s antistresovým účinkom, Sprchovací gél s antistresovým účinkom . Prípravky pupa persian spa stavajú na detoxikačných vlastnostiach modrej soli z perzie a antioxidačných a upokojujúcich vlastnostiach výťažku z nevädze bohatého na flavonoidy s uvoľňujúcim účinkom
  € 23,90
 • NEW
  Prejsť na produkt: Balinian Spa Kit 2

  Balinian Spa Kit 2

  Zjemňujúci sprchovací krém, Zjemňujúci koncentrovaný telový krém. Prípravky pupa balinian spa sa rodia z dokonalej rovnováhy vyhladzujúcich vlastností bielej soli z bali a hydratačnej, regeneračnej a zmäkčujúcej sily výťažku z lekna.
  € 23,90
 • NEW
  Prejsť na produkt: Hawaiian Spa Kit 2

  Hawaiian Spa Kit 2

  Prípravky pupa hawaiian spa stavajú na drenážnych vlastnostiach zelenej soli z havaja a tonizačných a vyživujúcich vlastnostiach výťažku z bambusu.
  € 23,90
 • NEW
  Prejsť na produkt: Balinian Spa Kit 3

  Balinian Spa Kit 3

  Zjemňujúci soľný scrub, Zjemňujúci koncentrovaný telový krém. Prípravky Pupa Persian Spa stavajú na detoxikačných vlastnostiach modrej soli z perzie a antioxidačných a upokojujúcich vlastnostiach výťažku z nevädze bohatého na flavonoidy s uvoľňujúcim účinkom.
  € 28,90
 • NEW
  Prejsť na produkt: Hawaiian Spa Kit 3

  Hawaiian Spa Kit 3

  Prípravky Pupa Hawaiian spa stavajú na drenážnych vlastnostiach zelenej soli z Havaja a tonizačných a vyživujúcich vlastnostiach výťažku z bambusu.
  € 28,90