Images

Vamp! Nail Polish
Tap to zoom

Vamp! Nail Polish

Voňavý lak na nechty s gélovým efektom v trblietavej edícii.
9 ml / 0.30 fl oz    |    Ref. 030169A307
 

Vyskúšajte ho v spojení so sýtymi farbami lakov na nechty Vamp! pre vytvorenie akcentu alebo pestrofarebnej manikúry.

Vamp! je lak na nechty s rôznymi vôňami, ktoré sú rovnaké ako parfumované vody Vamp! Eau de Parfum pre jemne voňavé nechty so zvodným gélovým efektom. 
Jedinečná textúra obohatená o mikro- a maxiperličky umožňuje dosiahnuť trojrozmerný vyplňujúci efekt s mimoriadne trblietavým finišom. Výsledkom sú nechty s väčším objemom, rovnomernou a nádherne žiarivou vrstvou farby, ktorá je výnimočne odolná voči odlupovaniu.
Vôňa sa uvoľní po zaschnutí laku a vďaka vysokej koncentrácii parfumu v zložení budú nechty dlhodobo jemne voňavé.
Balenie je vernou miniatúrou parfumovanej vody Vamp! Eau de Parfum a inšpiruje sa ikonickým tvarom maskary Vamp!. Lak na nechty je v tejto edícii ukrytý v jedinečnej krabičke s pútkom, ktorá je vhodná aj ako darčekové balenie.
Aplikátor “fan brush” – plochého vejárovitého tvaru s 300 zaoblenými štetinkami a s ryhovaným uzáverom – zaručuje jednoduché a plynulé nanášanie a rovnomerný a kontrolovaný náter farby. 

Neobsahuje: toluén, formaldehyd, DBP (dibutyl-ftalát) a gáfor.
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

24 M 9 ml / 0.30 fl oz

Zloženie obsahuje vysokú koncentráciu mikro- a maxiperličiek pre mimoriadne trblietavý efekt.
Špeciálne živice a vysoká koncentrácia nitrocelulózy umožňujú vytvoriť rovnomernú a sýtu vrstvu farby s trojrozmerným objemom, podobne ako pri polopermanentných lakoch na nechty.
Zmäkčovadlá ho robia výnimočne odolným voči odlupovaniu a pomáhajú dosiahnuť žiarivý a dlhotrvajúci výsledok.
Vďaka vysokej koncentrácii vône vo forme esencie, ktorá je v dokonalej rovnováhe so zložením, vydrží lak na nechty dlhodobo jemne voňavý.

Odvážna vôňa s dušou rockerky.

Naneste Vamp! Base & Top Coat na ochranu nechtov a zvýšenie výdrže laku na nechty Vamp!.
Naneste jednu vrstvu laku na nechty Vamp!.
Naneste Vamp! Base & Top Coat na zvýšenie lesku a vyplňujúceho efektu, predĺženie výdrže a zvýraznenie vône.
Každú vrstvu laku nechajte dokonale zaschnúť. 
Vôňa sa začne uvoľňovať po zaschnutí farebného laku, podkladového laku a vrchného laku.
Použite ich samostatne alebo v spojení so sýtymi farbami lakov na nechty Vamp!.

Pre vytvorenie manikúry s akcentom naneste sýty odtieň na všetky nechty a trblietavú farbu iba na prstenník. Napríklad: Vamp! 305 Rock Black + Vamp! 308 Dazzle Black.

Naopak pre pestrofarebnú manikúru naneste na každý jeden necht inú sýtu a trblietavú farbu (napríklad Vamp! 302 Irreverent Fuchsia + Vamp! 303 Audacious Purple + Vamp! 307 Platinum Silver).

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ISOPROPYL ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), STEARALKONIUM BENTONITE, ACRYLATES COPOLYMER, N-BUTYL ALCOHOL, SILICA, BENZOPHENONE-1, DIACETONE ALCOHOL, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, PHOSPHORIC ACID

(+/-) MAY CONTAIN:

CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, CI 77019 MICA, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491,77492,77499 (IRON OXIDES), CI 60725 (VIOLET 2), CI 77007 (ULTRAMARINES), CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE), CI 77288 (CHROMIUM OXIDE GREENS), CI 77000 (ALUMINUM POWDER), CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE, FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE) , CI 77742 (MANGANESE VIOLET), CI 77820 (SILVER), CI 77861 (TIN OXIDE), CI 15850 (RED 6 LAKE, RED 7 LAKE), CI 73360 (RED 30, RED 30 LAKE), CI 15880 (RED 34 LAKE), CI 12085 (RED 36, RED 36 LAKE), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), CI 42090 (BLUE 1 LAKE)

Skutočné recenzie od používateliek našej mobilnej aplikácie
(zatiaľ k dispozícii iba v Taliansku)