Vamp! Scented Trasparent Base & Top Coat - PUPA Milano
Vamp! Scented Trasparent Base & Top Coat
€ 8,50

Vamp! Scented Trasparent Base & Top Coat

Priehľadný voňavý podkladový lak a vrchný lak na nechty, čierna vôňa.

9 ml / 0.30 fl oz / 230138A300

€ 8,50
 
1

Vamp! je podkladový a vrchný lak s rôznymi vôňami, ktoré sú rovnaké ako parfumované vody Vamp! Eau de Parfum. Je dokonalý na použitie v kombinácii s lakom na nechty Vamp! pre dosiahnutie profesionálneho výsledku. Pri použití ako podkladová báza ochráni necht a zvýši priľnavosť laku Vamp!. Pri použití ako vrchný lak zvýrazní lesk, zvýši vyplňujúci efekt a výdrž laku a pôsobí ako „posilňovač vône“ farebného laku Vamp! Vôňa sa uvoľní po zaschnutí laku a vďaka vysokej koncentrácii parfumu v zložení budú nechty dlhodobo jemne voňavé. Balenie je vernou miniatúrou parfumovanej vody Vamp! Eau de Parfum a inšpiruje sa ikonickým tvarom maskary Vamp!. Plochý aplikátor vejárovitého tvaru „fan brush“, s 300 zaoblenými štetinkami a s ryhovaným uzáverom, zaručuje jednoduchú a plynulú aplikáciu a rovnomerný a kontrolovaný náter farby. 

Neobsahuje: toluén, formaldehyd, DBP (dibutyl-ftalát) a gáfor
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

24 M

Priehľadné zloženie na nitrocelulózovej báze chráni nechty a zvyšuje priľnavosť farebného laku. Zmäkčovadlá zapečatia vrstvu farebného laku a ochránia ho pred odlupovaním, čím predĺžia jeho výdrž, a zároveň zvýraznia jeho lesk a vyplňujúci efekt.  Zloženie obsahuje rovnaké vône ako parfumované vody Vamp! Eau de Parfum a posilňuje vôňu lakov Vamp!.

Odvážna vôňa s rockovou dušou.

Naneste Vamp! Base & Top Coat na ochranu nechtov a zvýšenie výdrže laku na nechty Vamp!.
Naneste jednu vrstvu laku na nechty Vamp!.
Naneste Vamp! Base & Top Coat na zvýšenie lesku a vyplňujúceho efektu, predĺženie výdrže a zvýraznenie vône.
Každú vrstvu laku nechajte dokonale zaschnúť. 
Vôňa sa začne uvoľňovať po zaschnutí farebného laku, podkladového laku a vrchného laku.

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), ETOCRYLENE, N-BUTYL ALCOHOL, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, POLYVINYL BUTYRAL, CI 60725 (VIOLET 2)

[Ljava.lang.String;@1435e211