Images

I'm Precious Nail Polish
Tap to zoom
-40% ZĽAVA

I'm Precious Nail Polish

Lak s iskrivým efektom.
5 ml / 0.17 fl oz    |    Ref. 230130A001
 

Lak na nechty I’m Precious s iskrivým výsledným efektom vďaka zloženiu s obsahom trblietok veľkých rozmerov, ktoré nechtom dodajú optickú hĺbku a dimenziu. Môžete ho nanášať samostatne pre dosiahnutie žiarivej explózie jasu, alebo ako top coat pre dodanie viacrozmerných odleskov.

Veľký plochý zaoblený aplikátor so 440 štetinkami zaručuje optimálne dávkovanie.

Neobsahuje: toluén, formaldehyd, DBP (dibutyl-ftalát) a gáfor
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

36M 5 ml / 0.17 fl oz

Lak na nechty I’m Precious sa vyznačuje zložením bohatým na živice a zmäkčovadlá, ktoré vytvárajú super lesklý, odolný a rýchlo-schnúci film. Textúra s vysokou viskozitou zaručuje vyplňujúci efekt pre dokonale hladký a plný povrch nechtov.

Neobsahuje: toluén, formaldehyd, DBP (dibutyl-ftalát) a gáfor
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Pred aplikáciou farebného laku vždy použite špecifický podkladový lak Pupa, ktorý slúži na ochranu nechtov a zlepšenie trvácnosti laku. Naneste 2 vrstvy farebného laku I’m Precious. Medzi nanesením prvej a druhej vrstvy nechajte lak dobre vyschnúť. Pre zvýraznenie objemu a lesklého efektu naneste Gel Top Coat. Odporúčanie: ak chcete predĺžiť trvácnosť laku, naneste ho aj na končeky nechtov.

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM HECTORITE, TRISILOXANE, DIACETONE ALCOHOL, SILICA, BIS-HYDROXYETHOXYPROPYL DIMETHICONE/IPDI COPOLYMER ETHYLCARBAMATE, OXIDIZED POLYETHYLENE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, ALUMINUM HYDROXIDE

(+/-) MAY CONTAIN:

CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491, 77492, 77499 (IRON OXIDES), CI 77861 (TIN OXIDE), CI 15850 (RED 6 LAKE, RED 7 LAKE), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE)