Vamp! Marker Duo - PUPA Milano
Vamp! Marker Duo
€ 15,90

Vamp! Marker Duo

Rúž vo fixke & Olejový lesk

Lip marker.047 fl oz – 1,4 ml Lip gloss:.087 fl oz – 2,6 ml / 020147A004

€ 15,90
 
1

Šťavnatá kombinácia pre neodolateľne zvodné pery!
Na jednej strane fixka na vykreslenie a vyfarbenie pier s mimoriadnou ľahkosťou, na druhej strane olejový lesk s ligotavým efektom.

Fixka sa vyznačuje sviežim zložením farby na pery a nastaviteľnou intenzitou. Pri fixovaní vytvára nepostrehnuteľný film, ktorý odolá aj bozku. Budete mať pocit, akoby ste nemali na sebe nič, iba svoju obľúbenú farbu.
Ergonomicky tvarovaný aplikátor ponúka dvojaké použitie. Tenšou stranou vykreslíte kontúry pier a docielite dokonalé prekreslenie. Plochou stranou vyplníte pery farebným efektom s dokonalou moduláciou sýtosti odtieňa.

Olejový lesk je posledný krok pre rozligotanie pier v 3D objeme. Vďaka pružnej a zmyselnej textúre sú pery hebké a žiarivé. 

Dermatologicky testované
Žiadne deriváty živočíšneho pôvodu
Vyrobené v Taliansku

 

18 M

Rúž vo fixke sa vyznačuje sviežou receptúrou na báze vody, ktorá je pocitovo nepostrehnuteľná. S kyselinou hyalurónovou pre hodvábne pery okamžite aj dlhodobo.

Olejový lesk je zložený tak, aby spájal komfort a hydratáciu oleja na pery s ligotaním lesku na pery. Obsahuje deriváty kokosového oleja a oleja z malinových semien so zvláčňujúcimi účinkami.

Dermatologicky testované
Vyrobené v Taliansku


 

Jeden produkt, 3x iné líčenie!

EFEKT PREKRESLENIA: vykreslite kontúru pier tenkou stranou fixky a rozmažte smerom dovnútra.
VYPLŇUJÚCI EFEKT: naneste farbu plochou stranou fixky na celé pery a rozotrite masírovaním.
EFEKT LESKU: naneste olejový lesk samostatne alebo na farbu nanesenú fixkou.

Tipy pre použitie fixky na pery:
Aplikácia fixky na pery sa môže zdať zložitejšia, ako si myslíte.
Ponúkame niekoľko rád, ako dosiahnuť dokonalý výsledok.
Ideálnym základom sú hladké a jemné pery. Naneste na pery balzam a jemne ho pritláčajte, aby ste odstránili všetky zvyšky pred použitím fixky.
Ak chcete dosiahnuť, aby farba prenikla do pier, naneste fixkou na pery tenkú vrstvu a rozotrite ju jemným stláčaním pier o seba alebo končekom prsta. Pre intenzívnejšiu sýtosť farby opakujte aplikáciu aj rozotieranie viackrát.

Odličujte dvojzložkovým odličovačom. Pri sýtejších odtieňoch môže na perách po odlíčení ostať jemný farebný nádych.
Odkladajte špičkou nadol. Po použití zatvorte.

Ak chcete uľahčiť uvoľňovanie produktu po dlhšom nepoužívaní, zatrepte fixkou a v prípade potreby špičku utrite odličovacím obrúskom alebo papierovou vreckovkou. Potom jemne pritlačte hrot na obrúsok, aby farba začala znova riadne vytekať.

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

LIP MARKER INGREDIENTS:
AQUA (WATER),BUTYLENE GLYCOL,GLYCERIN,ALCOHOL,1,2-HEXANEDIOL,ACACIA SENEGAL GUM,VP/METHACRYLAMIDE/VINYL IMIDAZOLE COPOLYMER,ALCOHOL DENAT.,PVP,ETHYLHEXYLGLYCERIN,POTASSIUM SORBATE,CAPRYLYL GLYCOL,SODIUM SACCHARIN,SODIUM HYALURONATE,TOCOPHEROL

LIP GLOSS INGREDIENTS:
COCOGLYCERIDES,ETHYLCELLULOSE,RUBUS IDAEUS (RASPBERRY) SEED OIL,AROMA (FLAVOR),ALUMINA,DICALCIUM PHOSPHATE,VANILLIN

[(+/-  THEY MAY CONTAIN:)
CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE,CALCIUM SODIUM BOROSILICATE,CALCIUM TITANIUM BOROSILICATE,SILICA,SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE,CI 77019 MICA,CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE),CI 77491,77492,77499 (IRON OXIDES),CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE),CI 77861 (TIN OXIDE),CI 15850 (RED 6, RED 6 LAKE, RED 7, RED 7 LAKE),CI 45380 (RED 21,RED 21 LAKE,RED 22LAKE),CI 45410 (RED 27,RED 27 LAKE, RED 28,RED 28 LAKE),CI 73360 (RED 30, RED 30 LAKE),CI 17200 (RED 33),CI 16035 (RED 40 LAKE),CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE),CI 15985 (YELLOW 6, YELLOW 6 LAKE)

 

[Ljava.lang.String;@77743b04
Nedávno prezerané
Naposledy prezerané

Vamp! Marker Duo

Rúž vo fixke & Olejový lesk
€ 15,90