Images

Extreme Bronze Foundation SPF 15 UVA/UVB

Extreme Bronze Foundation SPF 15 UVA/UVB

Kompaktný krémový make-up so slnečnou ochranou a zdokonaľovacím efektom.
Vodoodolný. SPF 15    

 

 

EXTREME BRONZE COMPACT TANNING FOUNDATION je kompaktný krémový make-up so slnečnou ochranou pre opálenie s prirodzeným efektom.  
Je ľahký, mimoriadne zmyselný, okamžite splynie s pleťou a poskytuje hladkú a zjednotenú pokožku, opticky koriguje nedostatky a zmenšuje rozšírené póry.
Je odolný voči vode, potu a vlhkosti a zanecháva pleť hebkú a hydratovanú počas celého dňa.
Je vhodný počas celého roka a ideálnou voľbou v lete, aj počas vystavenia slnečným lúčom, pretože chráni pokožku. A vy? Pobozkaná slnkom, pri mori či v meste. 
Regulácia krytia od prirodzeného vzhľadu po stredné krytie

Vhodné pre všetky typy pleti
Vodoodolné
SPF 15
Hypoalergénne
Dermatologicky testované
Neupcháva póry
Bez parabénov
Bez parfémov
Vyrobené v Taliansku

Špeciálna zmes pigmentov poskytuje okamžitý efekt prirodzeného opálenia s polomatnou úpravou. Vyplňujúce častice Soft Focus najnovšej generácie zaručujú hladkú pleť bez nedostatkov a efektu masky. Špeciálna filmotvorná flexibilná zložka garantuje odolnosť voči vlhkosti a vysokým teplotám. Pre dokonalú tvár od rána do večera, bez potreby úprav. Exkluzívna zmes ľahkých silikónov s vynikajúcou plynulosťou nanášania prináša dokonalý komfort bez zaťaženia pokožky.

Vodoodolné
Vhodné pre všetky typy pleti
SPF 15
Hypoalergénne
Dermatologicky testované
Neupcháva póry
Bez parabénov
Bez parfémov

Prípravok nanášajte pomocou aplikátora v balení. Postupujte od stredu tváre smerom ku kontúram, od čela smerom k brade a rozotrite na krku, aby ste predišli neestetickým rozdielom vo farbe.