Beauty Touch Stick Foundation
Details
https://www.pupamilano.sk/licenie/tvar/mejkap/beauty-touch-stick-foundation/050127A040.html Dostupné v 3 verzieVariations

Dokonalý produkt pre vždy bezchybne nalíčenú tvár s praktickou a rýchlou aplikáciou.
Praktické balenie v tyčinke umožňuje rýchlu aplikáciu a bleskové drobné úpravy líčenia počas dňa.
Textúra je jemná, ľahká a úžasne jednoducho sa rozotiera. Prípravok môžete naniesť na akýkoľvek iný make-up pre dosiahnutie vášho vždy bezchybného líčenia pomocou niekoľkých ťahov.
PRE NORMÁLNU-ZMIEŠANÚ PLEŤ
SPF 15
REGULOVATEĽNÉ KRYTIE
S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Nekomedogénne
Bez parabénov
Bez alkoholu
Vyrobené v Taliansku
Ľahké a senzorické zloženie s polomatným výsledkom pre pleť sviežeho vzhľadu.
Zmes zvláčňujúcich látok dodáva textúre krémovú, no súčasne ľahkú a pružnú konzistenciu. Dokonale sa roztiera a zanecháva výnimočný “efekt druhej kože”.
Obohatené o prášok Soft Focus, ktorý opticky redukuje nedokonalosti a zanecháva pleť krajšiu a hladšiu.
PRE NORMÁLNU-ZMIEŠANÚ PLEŤ
SPF 15
REGULOVATEĽNÉ KRYTIE
S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Nekomedogénne
Bez parabénov
Bez alkoholu
Vyrobené v Taliansku
Dve použitia v jedinom produkte.
MAKE-UP:
Nanášajte krátkymi ťahmi od stredu tváre smerom ku okrajom, dbajte na dôkladné rozotretie aj v blízkosti rastu vlasov. Následne rozotrite od brady ku krku, aby ste sa vyhli neestetickým rozdielom farby pleti.
Dosiahnuté krytie je regulovateľné, od stredného po vysoké.
RÝCHLE ÚPRAVY MAKE-UPU
Nanášajte počas dňa na miesta tváre, ktoré potrebujú trošku upraviť a dodajte vášmu líčeniu tváre novú sviežosť.
Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.
C12-15 ALKYL BENZOATE, ETHYLHEXYL PALMITATE, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, POLYETHYLENE, DIMETHICONE, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, SILICA, POLYMETHYL METHACRYLATE, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, MICA, SODIUM SILICOALUMINATE, AROMA (FLAVOR), TOCOPHERYL ACETATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-t-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE
(+/-) MAY CONTAIN:
CI 77019 MICA, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491, 77492, 77499 (IRON OXIDES)
«Dokonalé na úpravy make-upu na poslednú chvíľu, najmä po celom dni mimo domu.»
(zatiaľ k dispozícii iba v Taliansku)