Vianoce Pupa

Vianoce sa blížia... začnite počítať dni s PUPA!

Kazety Squirrel sú nové ikonické kazety značky PUPA: vyznačujú sa dizajnom mäkkých línií a jemných farieb, ktoré pripomínajú krásy prírody a tiež, aké dôležité je chrániť ju. To inšpirovalo spoločnosť PUPA, aby spoločne s organizáciou TREEDOM vysadila les s 1000 stromov.

Tohtoročná kolekcia Pupart prináša aktuálne trendy pre krásu a umožňuje vám vytvoriť si exkluzívne, jedinečné a štýlové líčenie day & night, kedykoľvek a kdekoľvek.

Tieto Vianoce pre vás PUPA pripravila Vamp! Beauty Box – exkluzívnu taštičku, ktorá obsahuje rôzne „must-have“ produkty radu Vamp! Neváhajte a tento rok ohúrte všetkých vašim kompletným a očarujúcim líčením očí!

Nenechajte si ujsť tohtoročné Make-up Súpravy , ktoré kombinujú najpredávanejšie produkty PUPA s taštičkami, puzdrami, praktickými obalmi a kozmetickými taškami, ktoré môžete nosiť všade so sebou.

Ak milujete farby a trblietky a túžite darovať posolstvo radosti a pozitívnej energie, kúpte si novú kapsulovú kolekciu Glitter Lab: produkty do kúpeľa a po kúpeli v 6 rôznych vôňach a v nádherných trblietavých taštičkách.

A to nie je všetko! Najnovšie módne trendy a zvieracie vzory inšpirovali nové Súpravy Red Queen. Taštičky, ktoré sú skutočné módne doplnky, obsahujú exkluzívne produkty pre kúpeľ a telo.

Nestačí vám to? Objavte všetky ďalšie tipy na darčeky PUPA!!

Nakoniec ešte pripomíname, že pri platbe za nákup si môžete vyžiadať Red Box, krásne darčekové balenie od PUPA, do ktorého môžete vpísať vaše osobné venovanie.

pozeraj video