Vianoce Pupa

Vianoce sa blížia... začnite počítať dni s PUPA!

Kultové kazety PUPA Whales sa vyznačujú severským dizajnom strohých a mäkkých línií, ktoré skvelo vystihujú kráľovnú všetkých morí: veľrybu.

Tohtoročná kolekcia Pupart sa inšpirovala najsilnejšími súčasnými trendmi: živými a teplými farbami západu slnka, zvieracími motívmi a neónovými svetlami, ktoré si získali svet dizajnu a módy.

Objavte neodolateľné Make-Up Súpravy, ktoré obsahujú najpredávanejšie produkty PUPA v exkluzívnych elegantných taštičkách, puzdrách clutch, batôžkoch a mini kozmetických taštičkách na nosenie všade so sebou.

Ak sa radi necháte uniesť príjemnou atmosférou podmanivých vôní, objavte nové parfumy Red Queen, ideálne ako darček, alebo pre vlastné potešenie.

Nájdite eleganciu šiestich rôznych vôní aj v kolekcii balíčkov Red Queen. Produkty pre kúpeľ a telo v krásnych kozmetických baleniach zo zamatu, podľa najnovších módnych trendov.

Spolu so sviatkami prichádza aj čas na príjemné uvoľnenie a starostlivosť o vlastné telo s novými balíčkami Home Spa, ideálnymi produktmi na vytvorenie wellness atmosféry u vás doma. Scruby, sprchovacie peny a telové krémy v priestranných kozmetických taštičkách.