PUPA je vždy dokonalým darčekom na každú príležitosť!
Od dnešného dňa bude obdarovanie darčekmi Pupa ešte jedinečnejšie a výnimočnejšie, a to vďaka exkluzívnej darčekovej krabici, o ktorú môžete požiadať iba online, PUPA Store. Darčeky starostlivo zabalíme do nádherného balenia ikonickej červenej farby, ktorá je už dlhododo spätá so značkou PUPA. Ak si to želáte, do balíčka vložíme tiež osobné venovanie so správou pre obdarovaného.

Ako požiadať o darčekové balenie pre objednávky online
Je to veľmi jednoduché: ak máte záujem o darčekovú krabicu PUPA, stačí si v poslednej fáze nákupu na stránke pri uvádzaní vašej dodacej adresy zvoliť možnosť „Táto objednávka je darček“ (viď obrázok nižšie). Môžete tiež v prípade záujmu k darčeku napísať aj osobné venovanie, ktoré vytlačíme na kartičku a vložíme do balíčka. Pri voľbe služby darčekovej krabice vám pošleme fakturačné doklady objednávky len v elektronickej forme na vašu emailovú adresu, čiže ak si želáte odoslať vašu objednávku priamo príjemcovi darčeka, balenie nebude obsahovať údaje o cenách produktov.

Služba darčekového balenia nie je dostupná pre niektoré typy produktov. Darčeková služba môže byť tiež dočasne nedostupná z technických dôvodov, alebo kvôli vyčerpaniu zásob.