Tan Activator (200 Ml) - PUPA Milano
Tan Activator (200 Ml)
€ 12,95 Price reduced from € 18,50 to -30% (-30%)
(-30%) sale

Tan Activator (200 Ml)

Aktivátor opálenia 3 v 1 s čistým zložením. 95% prvotných surovín je prírodného pôvodu

200 ml - 6.76 fl oz / 0TA106A001

€ 12,95 -30% (-30%)
RRP (Preț recomanda de vânzare cu amănuntul) € 18,50   Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile € 12,95
1

Zloženie obsahujúce Sun Booster. Stimuluje prirodzenú produkciu melanínu v každej vrstve epidermy, aj pri absencii slnka**.
Neobsahuje solárnu ochranu.
**Skúšky in vitro. Neobsahuje DHA.

ČISTÉ ZLOŽENIE: Obsahuje len funkčné a potrebné zložky.

ŽIADNE DERIVÁTY ŽIVOČÍŠNEHO PÔVODU

95% prvotných surovín je prírodného pôvodu.

Je spracovateľný v zbere plastov.

PAPIER FSC je spracovateľný v zbere papiera

Je klinicky a dermatologicky testovaný
Neobsahuje parabény
Vyrobený v Taliansku

 

12M

Prípravný účinok: aplikuje sa každodenne v dňoch pred expozíciou pripravuje pokožku na opaľovanie a zrovnomerňuje farbu pleti. 

Urýchľujúci účinok: po aplikácii pod solárnu ochranu stimuluje a zintenzívňuje produkciu melanínu kvôli dosiahnutiu rovnomerného a intenzívneho zafarbenia pokožky v priebehu kratšej doby.

Predlžujúci/poopaľovací účinok: aplikovaný každodenne po expozícii na slnku alebo po návrate z dovolenky fixuje a predlžuje opálenie. Je obohatený o bambucké maslo a predchádza odlupovaniu kože vo forme šupín.  
 

PREDOPAĽOVACÍ PRÍPRAVOK: aplikujte krém na tvár a na telo v dňoch pred expozíciou na slnku kvôli získaniu dravého a opáleného vzhľadu aj bez slnka. Pripravuje pokožku, vytvára základ a predchádza prípadným poškodeniam zo slnka.  

OPAĽOVACÍ PRÍPRAVOK: aplikujte na tvár a na telo pred ležaním na slnku. Je určený na spoločné použitie s ochranným solárnym prostriedkom značky Pupa, vhodným pre vlastný fototyp. Ultrarýchle opálenie.

POOPAĽOVACÍ PRÍPRAVOK: aplikujte denne na umytú pleť tváre a tela, po expozícii na slnku aj po návrate z dovolenky kvôli zachovaniu zlatistého zafarbenia pokožky.

Dokonale sa hodí aj na použitie v úlohe hydratačného krému na zmiernenie 

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

INGREDIENTS:

AQUA (WATER), ETHYLHEXYL PALMITATE, BEHENYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, CETEARYL ALCOHOL, PANTHENOL, TREHALOSE, PARFUM (FRAGRANCE), PHENOXYETHANOL, GLYCERYL STEARATE, JOJOBA ESTERS, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, TOCOPHERYL ACETATE, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LIMONENE, INOSITOL, LECITHIN, POLYGLYCERIN-3, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID
 

Zmena nie je voľbou, ale nutnosťou. Neustále hľadáme alternatívne riešenia, aby sme zmiernili náš dopad na životné prostredie a boli voči nemu ohľaduplnejší.
Spracovateľný v zbere plastov.

[Ljava.lang.String;@3a7984f4