Images

Soothing Moisturizing Scented Water
Tap to zoom

Soothing Moisturizing Scented Water

Elixír úľavy, ktorý zahalí telo aj myseľ.
150 ml / 5.07 fl oz    |    Ref. 0TE010003

Details

https://www.pupamilano.sk/starostlivost/vone-a-relax/parfumovane-vody/soothing-moisturizing-scented-water/0TE010003.html Dostupné v 6 verzie

Variations

Add to cart options

Promotions

€ 10,50
 

Zmyselná vôňa s korenistými tónmi v súzvuku s kvetinovými a ovocnými tónmi. Elegantná a ženská. Aromaterapeutické vlastnosti oleja z klinčekov upokojujú a prinášajú chvíľku úniku z reality.
Parfumovaná voda je výbornou alternatívou parfumu, pretože je ľahšia a jemnejšia a môžete ju nastriekať na celé telo kedykoľvek počas dňa. Zážitok pre všetky zmysly, ktorý zahalí telo aj myseľ.


Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

36M 150 ml / 5.07 fl oz

Výťažok z lekna prináša maximálnu hydratáciu.
Aromaterapeutický olej z klinčeka upokojuje.
Jemné kvetinové tóny tvorí ruža, jazmín, pivónia, osmant a iris. 

Na telo nastriekajte dostatočné množstvo prípravku. Nechajte sa zahaliť do príjemného jemného aromatického oblaku.  Parfumovanú vodu naneste predovšetkým na zátylok, zápästia, v okolí kolien a v oblasti medzi prsiami, vďaka čomu vyťažíte z aromaterapeutických vlastností esenciálnych olejov maximum.

V rámci rituálu kompletného kúpeľného ošetrenia priamo u vás doma:
1. na pokožku naneste Sprchový Gél a vychutnajte si intenzívnu vôňu aromaterapeutických olejov,
2. 2-krát týždenne používajte Soľný Scrub, ktorý masírujte na vlhkú pokožku celého tela, predovšetkým na najsuchšie časti,
3. jemný Telový Krém naneste na celé telo,
4. na celé telo nastriekajte Parfumovanú Vodu, vďaka čomu vyťažíte z aromaterapeutických vlastností esenciálnych olejov maximum.

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, NYMPHAEA ALBA FLOWER EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, BENZOPHENONE-1, BHT, CITRONELLOL, GERANIOL, EUGENOL, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, CI 14700 (RED 4), CI 15985 (YELLOW 6)