Textilná maska na intenzívne ošetrenie, ktorá účinkuje len pár minút a prináša okamžitý výsledok. Pomáha vyhladiť mimické a drobné vrásky a zlepšuje pružnosť pokožky. Zloženie neobsahuje parfum a je ešte jemnejšie k pokožke. Maska je ideálna po náročnom dni na vyhladenie a osvieženie tváre na večer.

Vhodné pre všetky typy pleti
S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov

Vyrobené v Taliansku

18 ml / 0.60 fl oz

Jemná látka sa dokonale priľne k tvári, umožňuje intenzívne ošetrenie a prináša okamžitý výsledok. Výťažok z bambusu bohatý na antioxidanty pomáha predchádzať príznakom starnutia pokožky. Kyselina hyalurónová hydratuje a vypĺňa pleť. 

Vhodné pre všetky typy pleti
S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov

Vyrobené v Taliansku

Otvorte a priložte masku na čistú pleť tak, aby sa látka dokonale priľnula k tvári. Nechajte pôsobiť 15 až 20 minút a relaxujte. Masku odoberte a zvyšný prípravok jemne vmasírujte do pokožky.

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

AQUA (WATER), HYDROXYETHYLCELLULOSE, HYDROXYPROPYL CYCLODEXTRIN, HYDROXYACETOPHENONE, GLYCERIN, CHLORPHENESIN, SODIUM HYALURONATE, TETRASODIUM EDTA, LACTIC ACID, BAMBUSA VULGARIS LEAF/STEM EXTRACT, HYDROLYZED RICE PROTEIN, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) PROTEIN, SUPEROXIDE DISMUTASE, SODIUM DEXTRAN SULFATE