Images

Breast Patch Enhancing and Firming
Tap to zoom
 

Ošetrenie na spevnenie a zväčšenie objemu, ak túžite po oblejšom a plnšom poprsí zaguľateného tvaru s aplikáciou len dvakrát týždenne. Ideálne pre všetky zaneprázdnené ženy, alebo dámy, ktoré zvyknú zabúdať na ošetrenie vyžadujúce si každodennú aplikáciu.  
Obzvlášť vhodné na zabránenie ochabnutia pokožky poprsia po schudnutí, tehotenstve alebo strate tonusu.

Príjemná maska vo forme náplasti s mimoriadne jemného materiálu, napustená ošetrujúcou látkou s intenzívnym účinkom, sa jednoducho a rýchlo nanáša a dokonale priľne k prsiam ako druhá koža. 
Praktické silikónové výplne s okluzívnym účinkom umožňujú maximálne pohodlné nosenie a pôsobenie ošetrenia počas dňa aj v noci. 

Výsledok: prsia so zväčšeným objemom, plnších a oblejších tvarov. Prvé výsledky zväčšenia objemu do 28 dní (s 8 aplikáciami).
+1cm na obvode pŕs do 8 týždňov (iba 16 aplikácií!).
1cm zodpovedá približne ½ veľkosti košíčka podprsenky na základe tabuliek najlepších značiek dámskej spodnej bielizne.

Nezasahuje do hormonálneho systému 
Neodporúčame používať počas tehotenstva alebo kojenia
S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Bez parfumov
Vyrobené v Taliansku

* TESTOVANÁ ÚČINNOSŤ
účinok ošetrenia bol testovaný na 60 ženách. Po 8 týždňoch a za používania 2-krát týždenne nameral dermatológ priemerné zväčšenie obvodu poprsia o 1,02 cm u žien, ktoré použili Masku na plnšie a pevnejšie prsia. Test bol vykonaný pomocou dvojito zaslepenej placebom kontrolovanej štúdie. 30 žien použilo Masku na plnšie a pevnejšie prsia; 30 žien použilo placebo.

Technológia náplastí v kombinácii s exkluzívnym zložením s obsahom Volufilínu, výťažku z rastliny Gardenia asiatica, podporuje hromadenie lipidov v tukových bunkách a stimuluje fyziologický mechanizmus pokožky. Tento kozmetický vyplňujúci efekt spôsobuje navýšenie hrúbky tukovej vrstvy, čím podporuje zväčšenie objemu poprsia*. Prirodzený výťažok z čierneho čaju, s elastizujúcimi vlastnosťami, a vitamín E, s ochranným účinkom proti voľným radikálom, zlepšujú elasticitu pokožky a podporujú spevnenie poprsia. 

Nezasahuje do hormonálneho systému 
Neodporúčame používať počas tehotenstva alebo kojenia
S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Bez parfumov


1.Otvorte balenie e rozprestrite náplasť.

2.Priložte na prsia, vyhnite sa bradavkám, a dbajte na dôkladné priľnutie náplasti k pokožke.

3.Aplikujte silikónovú výplň na náplasť a oblečte si podprsenku. Nechajte pôsobiť 2 hodiny.

4. Odoberte náplasť a prípadný zvyšný prípravok jemne vmasírujte do pokožky krúživými pohybmi zdola nahor, vynechajte bradavku.

 

Ošetrujúca fáza: 2-krát týždenne po dobu aspoň 8 týždňov.
Udržiavacia fáza: aplikujte náplasť jedenkrát týždenne, alebo použite Krém na spevnenie a zväčšenie objemu poprsia, prípadne Krém na zväčšenie objemu poprsia jedenkrát denne.

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

AQUA (WATER), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, GLYCERIN, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, SACCHAROMYCES/XYLINUM/BLACK TEA FERMENT, LAURYL GLUCOSIDE, POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, PHENOXYETHANOL, ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE COPOLYMER, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHERYL ACETATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, LECITHIN, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, ANEMARRHENA ASPHODELOIDES ROOT EXTRACT, CITRIC ACID