Intenzívne ošetrenie zamerané na rýchle zväčšenie objemu je správnou voľbou, ak túžite po vytvarovaných a plných prsiach. Je ideálne pre prsia, ktoré stratili objem v dôsledku zníženia hmotnosti, tehotenstva alebo straty pevnosti. Tento tekutý krém sa rýchlo vstrebáva, modeluje a zväčšuje objem. Na prsiach vytvorí jemný a príjemný film a postupne zlepšuje kvalitu tkanív a nárast objemu. 
Výsledkom je okamžite napnutejšia tonická pokožka a pevnejšie a kompaktnejšie prsia, + 1 cm na obvode poprsia za 4 týždne.

 

Nemá vplyv na hormonálny systém
Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám
Hypoalergénne
Dermatologicky testované
Vyrobené v Taliansku

 

*TESTOVANÝ ÚČINOK 
Účinok ošetrenia bol testovaný na 80 ženách. Po 4 týždňoch používania 2-krát denne dermatológ u žien používajúcich Breast Enhancer Cream 4 Week Rapid Action zaznamenal zväčšenie poprsia v priemere o 1,09 cm. Test bol vykonaný pomocou dvojito zaslepenej placebom kontrolovanej štúdie.  40 žien používalo Breast Enhancer Cream 4 Week Rapid Action, 40 žien používalo placebo
.

Komplexná receptúra - patentovaná značkou Pupa - obsahuje aktívnu zložku volufilín, extrakt            z ázijskej rastliny Gardenia asiatica, ktorá uľahčuje množenie lipidov v tukových bunkách 
a stimuluje kožný fyziologický metabolizmus, ktorý spôsobuje nárast objemu tukových vrstiev a stimuluje tak zväčšenie objemu prsníkov. Sójový proteín vypne pokožku a prináša pružnosť.
Vit-a-like stimuluje syntézu kolagénu a vysoká koncentrácia bio-sójového komplexu stimuluje životaschopnosť buniek. Vitamín E chráni proti voľným radikálom a vitamín F posilňuje kožnú bariéru.


Nemá vplyv na hormonálny systém
Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám
Hypoalergénne
Dermatologicky testované

Krém nanášajte jemnými krúživými masážnymi pohybmi zospodu prsníka smerom hore. Nenanášajte na bradavky. Základná fáza: 2-krát denne po dobu najmenej 4 týždňov. Udržiavacia fáza: 1-krát denne pre udržanie výsledku. V tejto fáze môžete ako alternatívu používať krém Breast Enhancer na zväčšenie objemu poprsia.