50 rokov nápadov a emócií.

VÝSLOVNE TALIANSKA HISTÓRIA

Pupa je výsledkom inšpirácie, ktorú mal Angelo Gatti. Na začiatku 70-tych rokov vytvoril BOUQUET, prvú skrášľovaciu súpravu značky Pupa. Odvtedy je PUPA nepopierateľným lídrom daného segmentu a predstavuje kreativitu a taliansky štýl po celom svete.

VZNIKLA PRVÁ SKRÁŠĽOVACIA SÚPRAVA

1975

Geniálny a revolučný nápad zakladateľa spoločnosti, Angela Gattiho, ktorý sa rozhodol uzavrieť do kazety všetko, čo je potrebné pre kompletný make-up.

VZNIKLA LÍNIA MAKE-UPU

1979

Prvým výrobkom bola maskara, ktorá má vo svojom vnútri zrkadielko na uľahčenie úprav mimo domov. Nečakaný originálny prvok.

VZNIKLA PRVÁ VÔŇA

1991

Fiorilù, kvetinový buket vo flakóne s jemnými líniami a teplými farbami, s uzáverom v tvare kvetu.

VZNIKLA PRVÁ LÍNIA TOALETNÝCH POTRIEB

2003

Miss Milkie, vône gourmand s obsahom mlieka. Obal je dokonalom súlade s konceptom línie a odkazuje na mlieko, maslo a smotanu.

VZNIKLA PRVÁ MASKARA VAMP!

2012

Ikonický výrobok značky Pupa, ktorý je ešte aj dnes naším bestsellerom. V priebehu rokov sa Vamp! posilnil a pod tým istým menom zahŕňa očné tiene, rúže na pery, ceruzky a laky.

VZNIKLA LÍNIA SKINCARE

2022

Na tvár a na telo; táto línia je kompletne ekologická a výrobky sú čisté a špecifické pre každú potrebu.

ZROD DVOCH NOVÝCH RADOV

2023

PUPA HAIR pre pestovanie krásy vlasov a “vlasový rituál” pre každú potrebu. PUPA MAN, rituál pestovania krásy výlučne pre pánov. Produkty určené na starostlivosť o seba samého, ktoré zdôrazňujú kvality a eliminujú vady.