Obsahuje Sun Booster. Stimuluje prirodzenú produkciu melanínu vo všetkých vrstvách epidermy, a to i bez slnečného žiarenia**.
Bez slnečnej ochrany.

**Test vykonaný in vitro. Neobsahuje DHA

ČISTÉ ZLOŽENIE: Iba funkčné a potrebné zložky

93 % zložiek prírodného pôvodu

100 % recyklovateľný, vhadzujte do kontajnerov na plasty.

100 % recyklovateľný FSC PAPIER, vhadzujte do kontajnerov na papier.

Klinicky a dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

12M 200 ml / 6.76 fl oz

Príprava na opaľovanie: pri každodennom používaní niekoľko dní pred plánovaným pobytom na slnku zjednotí farbu pokožky a pripraví ju na opaľovanie. 

Urýchľovač opálenia: pri nanesení pred aplikáciou krému na opaľovanie stimuluje a urýchli produkciu melanínu a docieli rovnomerne a výraznejšie opálenú pokožku za kratší čas.

Predĺženie opálenia/starostlivosť po opaľovaní: pri každodennom nanášaní po pobyte na slnku, alebo po návrate z dovolenky zafixuje a predĺži opálenie. Vďaka obsahu bambuckého masla predchádza odlupovaniu pokožky.

PRED OPAĽOVANÍM: naneste krém na tvár a telo niekoľko dní pred plánovaným pobytom na slnku pre získanie zdravého a opáleného vzhľadu pokožky aj bez slnka. Pripravuje pokožku na opálenie, vytvára základ pre opálenie a predchádza prípadnému poškodeniu pokožky pri pobyte na slnku.

PRI OPAĽOVANÍ: naneste na tvár a telo pred opaľovaním. Kombinujte s ochranným opaľovacím prípravkom od Pupa, vhodným pre váš fototyp pokožky. Ultra rýchle opálenie.

PO OPAĽOVANÍ: nanášajte každý deň na čistú pokožku tela a tváre po opaľovaní aj po návrate z dovolenky, pre dlhodobé udržanie vášho zlatistého sfarbenia pokožky.

Dokonalý aj ako hydratačný krém na podporu ochrany pred odlupovaním pokožky.

AQUA (WATER),ETHYLHEXYL PALMITATE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL,GLYCERIN,BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER,PALMITIC ACID,STEARIC ACID,CERA ALBA (BEESWAX),CETEARYL ALCOHOL,GLYCERYL STEARATE,MYRISTYL ALCOHOL,PULLULAN,ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE,DIMETHICONE,PANTHENOL,TREHALOSE,PARFUM (FRAGRANCE),PHENOXYETHANOL,TRIETHANOLAMINE,POTASSIUM CETYL PHOSPHATE,DIHYDROXY METHYLCHROMONYL PALMITATE,DISODIUM EDTA,ETHYLHEXYLGLYCERIN,LIMONENE,LECITHIN,TOCOPHEROL,ASCORBYL PALMITATE,CITRIC ACID

Zmena nie je voľbou, ale nutnosťou. Neustále hľadáme alternatívne riešenia, aby sme zmiernili náš dopad na životné prostredie a boli voči nemu ohľaduplnejší.

Spracovateľný v zbere plastov.
Obal je vyrobený z FSC papiera, ktorý pochádza zo spoľahlivých zdrojov
Spracovateľný v zbere papiera.