Nájdite si tú správnu maskaru Vamp!

Aké by ste chceli mať mihalnice? Zabavte sa a zistite, ktorý efekt sa vám hodí najviac!

Vedeli ste, že naša maskara Vamp! bola prvýkrát uvedená na trh v roku 2012 a okamžite zožala neuveriteľný úspech? Ale to bol iba začiatok. Od čias tohto prvého revolučného produktu vytvorila PUPA celý rad maskár pre naplnenie vašich najrôznejších potrieb. Na tejto stránke by sme vám ich radi predstavili a pomohli vám s výberom tej správnej maskary.

Maskara Vamp! je kultová maskara značky Pupa. Umožní krok za krokom vytvoriť ľubovoľne intenzívny a neuveriteľný objem a dosiahnuť úžasný vzhľad umelých rias, bez problémov spojených s ich nosením. K dispozícii aj vo vodoodolnej verzii s dlhou výdržou.

Aplikátor: zakrivený tvar kefky s jemnými štetinkami pre maximálne nanášanie produktu.

Kúpiť v e-shope

Ikonická maskara Vamp! v mimoriadnej verzii Forever pre objem neuveriteľných rozmerov a neprekonateľnú výdrž, ktorá odolá aj rozmazaniu. Vždy dokonalé riasy!

Aplikátor: Kefka so zakrivením s hustými a jemnými štetinkami naberie maximálne množstvo produktu a umožňuje mimoriadne štedrý, regulovateľný a rovnomerný objem.

Kúpiť v e-shope

Nová pomôcka pri zvádzaní, pre nebezpečne sexy pohľad: Maskara Vamp! Sexy Lashes dodá objem, nadvihne a natočí riasy. Mihalnice sú hneď viditeľnejšie, krásne natočené a s novým profilom.

Aplikátor: zakrivená asymetrická maxi kefka pre úžasne natočené a vytvarované riasy.

Kúpiť v e-shope

Maskara Vamp! Explosive Lashes:: maximálne vyjadrenie objemu pre výrazné mihalnice bez kompromisov. Obalí a zahustí riasy tak štedro, ako nikdy predtým.

Aplikátor: zakrivená maxi kefka s jemnými štetinkami pre explozívny výsledok.

Kúpiť v e-shope

Pre tie, ktoré túžia po mimoriadnom objeme a dokonale oddelených mihalniciach bez hrudiek, vytvorila PUPA maskaru Vamp! Definition. Neskutočný objem a oddelené riasy už nie sú iba ilúzia.

Aplikátor: kefka z ohybného silikónu valcovitého tvaru umožňuje efekt „hrebenčeka“ pre oddelené riasy.

Kúpiť v e-shope

Maskara Vamp! All In One dodá objem, natočí a predĺži riasy a podporí ich prirodzený rast, vďaka skutočnému posilňujúcemu ošetreniu. Pre váš neodolateľný pohľad.

Aplikátor: kefka s jemnými štetinkami zašpicateného valcovitého tvaru, pre zachytenie aj tých najkratších rias.

Kúpiť v e-shope

Naša maskara Vamp! Extreme pre mimoriadne zväčšenie objemu rias od korienkov ku končekom už od prvého ťahu, pre veľkolepý výsledný efekt. Oči ako pod svetlami reflektorov.

Aplikátor: zakrivená kefka z polotvrdého silikónu pre maximálne bohaté nanášanie.

Kúpiť v e-shope

POZRITE SI SPOT: