RÚŠKO A MAKE-UP: VĎAKA PUPA SA TO DÁ

Zistite, ako si vytvoriť dokonalé líčenie tváre, očí a pier aj počas nosenia rúška a nechajte sa viesť radami od Pupa pre bezchybný make-up.

Nosenie rúška je už každodenným zvykom, avšak kto povedal, že sa musíme vzdať líčenia? Stačí si jednoducho vybrať tie správne produkty!

Textúry ľahké ako pierko a receptúry s mimoriadnou výdržou pre dlhotrvajúce bezchybné líčenie. To sú kľúčové vlastnosti „Mask Friendly“ produktov.

Objavte celú ponuku produktov od Pupa pre váš nový make-up, a buďte stále krásne aj s rúškom!


NAŠE „MASK FRIENDLY“ PRODUKTY NA TVÁR

Neodmysliteľným produktom pre „mask friendly“ líčenie tváre je jednoznačne primer.
Vyskúšajte Prime Me, ktorý viditeľne zdokonaľuje a vyhladzuje štruktúru pleti a zanechá ju hladkú a zamatovo jemnú, alebo Natural Side Primer, s 98,5 % zložiek prírodného pôvodu. Používajte ich samostatne, alebo pred nanesením make-upu, čím neuveriteľne zlepšíte ich trvácnosť.

Nechajte sa prekvapiť Wonder Me, ideálnym make-upom pri nosení rúška. Jeho svieža a mimoriadne ľahká textúra s receptúrou odolnou voči vode a vlhkosti vydrží dlho dokonalá. Zažite to prekvapenie v momente, keď si dáte rúško dole: vaša tvár bude bezchybná!

Pre zakrytie kruhov pod očami a náznakov únavy si zvoľte dokonalú výdrž korektora Sport Addicted. Vďaka jeho zloženiu odolnému voči potu si poradí aj s vlhkosťou, ktorá sa vytvára pod rúškom.

Zafixujte líčenie tváre a zmatnite pleť so sypkým púdrom Prime Me, s maximálne prirodzeným efektom, ktorý sa takmer vôbec nerozmaže.

Nakoniec podstatne predĺžte výdrž líčenia fixačným sprejom Sport Addicted, ktorý okrem záverečnej bodky za make-upom dodá príjemný pocit sviežosti.


„MASK FRIENDLY“ RÚŽE PUPA

Červený, fuksiový, koralový, telový... prečo by sme sa pri nosení rúška mali vzdať rúžu? Made to Last Lip Duo zaručuje sýtu farbu a vinylový efekt – ostane dlho dokonalý aj pri nosení rúška

Ak uprednostňujete matný efekt, zvoľte si Dlhotrvajúci rúž: jeho tekutá textúra dodá perám sýtu a výraznú farbu s dlhou výdržou.

V momentoch, keď na sebe nemáte rúž, si nezabudnite pravidelne hydratovať pery. Dlhodobé používanie rúška spôsobuje dehydratáciu a vysušenie pleti. Odporúčame vám Sport Addicted Lip Balm: hydratuje pery do hĺbky a dodáva im jemný farebný nádych.


A NAD RÚŠKOM? DOKONALÝ POHĽAD!

Naučili sme sa usmievať sa očami! Nosenie rúška stavia náš pohľad do hlavnej role; vlhkosť, ktorá sa však vytvára pri jeho nosení často preverí aj výdrž líčenia očí. Preto je nesmierne dôležité vybrať si tie správne produkty

Pre vytvorenie optimálneho základu aplikujte primer na oči Prime-Me, ktorý zjednotí farebný tón pleti a predĺži trvácnosť vášho make-upu.

Pri výbere ďalšieho líčenia uprednostnite vodoodolnú receptúru s dlhou výdržou. Zvoľte si vašu obľúbenú farbu z očných tieňov v tyčinke Made to Last alebo z iných krémovo-práškových očných tieňov Vamp! Extreme; ich vodoodolné zloženie vám zaručí výbornú a dlhú trvácnosť.
Zvýraznite váš pohľad s ceruzkam Made to Last Definition Eyes, Sport Addicted Waterproof Liner a Really Waterproof alebo eyeliner Made to Last a Vamp! Professional, všetky bez výnimky dlhotrvajúce a vodoodolné.

Podčiarknite vaše riasy pomocou maskary: vyberte si ikonickú maskaru Vamp! o verzii odolnej voči vode a vlhkosti, alebo Sport Addicted so zložením neuveriteľne odolným voči potu.

Nakoniec, aby sa vaše oči naozaj usmievali, vytvarujte a definujte vaše obočie a zvoľte si požadovanú intenzitu z množstva našich vodoodolných textúr.

Objavte našu líniu produktov pre dokonalú pleť, aj pri nosení rúška