Hodvábne jemný a senzorický na dotyk, zavinie tvár do jasného závoja so sofistikovaným žiarivým efektom. Pri nanášaní na reliéfnych častiach tváre ako lícne kosti, chrbát nosa, pod obočím a v okolí pier, vytvára mimoriadne krásne svetlé body.
Žiarivosť: mierna až stredná.

Dermatologicky testované.
Bez parabénov.

12M 6 g / Net Wt 0.211 oz

Exkluzívne hybridné zloženie je kombináciou najlepších vlastností práškovej, krémovej a zapečenej textúry pre dosiahnutie neobyčajnej žiarivosti.
Hodvábna a jedinečne senzorická textúra je bohatá na ultra-jemné perličky a zvýrazní krásu pokožky výnimočne žiarivým efektom.

Dermatologicky testované.
Bez parabénov.

 

Nanášajte rozjasňovač na reliéfne časti tváre – na lícne kosti, chrbát nosa, nad a pod obočím a nad perami.
Môže sa použiť samostatne, alebo na make-up tváre. Pre dosiahnutie miernejšej žiarivosti nanášajte pomocou štetca Round Blusher Brush línie Professional Brush, pre intenzívne jasný efekt použite štetec Eye Blending Brush.
 

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

CETEARYL ETHYLHEXANOATE,HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER,SQUALANE,GLYCERIN,OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE,ETHYLHEXYLGLYCERIN,CAPRYLYL GLYCOL,POLYSORBATE 20,1,2-HEXANEDIOL,XANTHAN GUM,CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN) EXTRACT ,PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-t-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE,SILICA,DICALCIUM PHOSPHATE

[+/- (MAY CONTAIN):

SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE,CI 77019 MICA,CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE),CI 77491, 77492, 77499 (IRON OXIDES),CI 77861 (TIN OXIDE)]