Images

Lasting Color Extreme Kit Primer e Top Coat

Lasting Color Extreme Kit Primer e Top Coat

Podkladová báza s dlhotrvajúcim účinkom a fixačný vrchný lak na nechty pre profesionálnu manikúru - S priemernou trvácnosťou laku 9 dní* * Užívateľsky otestované na 22 ženách
 

Dva exkluzívne produkty, podkladová báza a vrchný lak, vyvinuté spolu s lakom Lasting Color Extreme:  inovatívny systém v 3 jednoduchých krokoch: 1. Podkladová báza 2. Farba 3. Vrchný lak; ktorý zaručuje ultra lesklý dlhotrvajúci výsledok a extrémne dlhú trvácnosť laku (s priemernou trvácnosťou laku 9 dní*).

Extreme Primer – Podkladová dlhotrvajúca báza, nechty ochráni a vytvorí ideálny podklad pre dokonalé prichytenie laku Lasting Color Extreme a zároveň maximálne predĺži jeho trvácnosť.

Extreme Top Coat – Fixačný vrchný lak na nechty, vytvorí spolu s farebným lakom Lasting Color Extreme jedinečný film, pre dosiahnutie ultra lesklého dlhotrvajúceho výsledku a extrémne dlhej trvácnosti laku s ochranou proti odlupovaniu.

* Užívateľsky otestované na 22 ženách

Neobsahujú: toluén, formaldehyd, DBP (dibutyl ftalát) a gáfor.
S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Extreme Primer: špeciálne filmotvorné a priľnavé látky vytvárajú vrstvu, ktorá umožňuje dokonalú priľnavosť laku na nechtoch a predlžujú jeho trvácnosť.
Extreme Top Coat: fotoiniciátor s absorpciou UV, “vypožičaný” z polopermanentných technológií, zaručuje účinok maximálnej trvácnosti laku. Zmes polymérov poslednej generácie zachováva mimoriadne lesklý výsledok nezmenený po dlhý čas, zatiaľčo tmeliace zložky fixujú farbu a ochraňujú lak pred odlupovaním.

Neobsahujú: toluén, formaldehyd, DBP (dibutyl ftalát) a gáfor.
S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Aplikujte pomocou nasledujúceho systému na dokonale čisté ruky a nechty.

1. krok: naneste vrstvu podkladovej bázy Extreme Primer pre predĺženie trvácnosti laku na nechty Lasting Color Extreme.

2. krok: naneste dve vrstvy laku Lasting Color Extreme, jednotlivé vrstvy nechajte dokonale vyschnúť.

3. krok: naneste vrchný lak Extreme Top Coat na dokonale suchú poslednú vrstvu laku Lasting Color Extreme, aplikujte na celý necht a aj na jeho okraj pre zachovanie farby a predĺženie lesku a výdrže laku.

Rýchle schnutie: UV/LED lampy nie sú potrebné.
Odstránite pomocou odlakovačov Pupa, bez zábalov a bez potreby pilovania povrchu nechtov.