Images

Vamp! Duo Liner
Tap to zoom

Vamp! Duo Liner

Duo očná linka s metalickým efektom. Zlatá a čierna.
2.8 ml / 0.095 fl oz    |    Ref. 040211A001
 

Dva odtiene pre extrémne metalický výsledok, na samostatnú alebo viacvrstvovú aplikáciu pre pôsobivý look. Odtieň zlatej zvýrazňuje a skrášľuje pohľad tenkou žiarivou líniou. Čierny odtieň, bohatý na zlatisté perly, ohraničí pohľad definovanou líniou pre grafický výsledok. Špička z mäkkej plsti je ideálna na bezchybnú a rovnomernú aplikáciu.

S nízkym rizikom vzniku alergií
Oftalmologicky testované
Bez parabénov

Vyrobené v Nemecku

6M 2.8 ml / 0.095 fl oz

Plynulá a ľahká receptúra na vodnej báze, s rýchlym schnutím. S vysokým obsahom pigmentov pre rovnomernú a presnú aplikáciu a s drobnučkými perlami pre vytvorenie liniek s metalickým efektom.

S nízkym rizikom vzniku alergií
Oftalmologicky testované
Bez parabénov

Vyrobené v Nemecku

Pred použitím pretrepte a dokonale tak rozptýľte pigmenty. Vykreslite linky popri korienkoch rias, v smere od vnútorného ku vonkajšiemu očnému kútiku, ukončite linku podľa prirodzeného tvaru oka. Nevrstvite linky počas aplikácie, nanášajte vždy len jedným rovnomerným ťahom. Odtiene môžete naniesť samostatne, alebo použite obidva a vrstvite jednu linku nad druhou.

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

AQUA (WATER), STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, BUTYLENE GLYCOL, SILICA, LAURETH-2 BENZOATE, BIS-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, SORBITOL, SODIUM LAURETH-12 SULFATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, SODIUM COCOYL APPLE AMINO ACIDS, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM POLYACRYLATE, POLYMETHYL METHACRYLATE, AMMONIUM HYDROXIDE, COCONUT ACID, HEXYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, TETRASODIUM EDTA, TOCOPHEROL

(+/-) MAY CONTAIN:

CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491, 77492, 77499 (IRON OXIDES), CI 77861 (TIN OXIDE)

Skutočné recenzie od používateliek našej mobilnej aplikácie
(zatiaľ k dispozícii iba v Taliansku)