Automatická ceruzka s vynikajúcou plynulosťou nanášania na vykreslenie presných očných liniek sýtej farby. Je mäkká, ľahko sa nanáša. Dosiahnete make-up očí výraznej farby s dlhou trvácnosťou. Tuha je vysúvateľná.

Bez parabénov

Vďaka špeciálnej zmesi voskov a olejov je ceruzka mäkká a roztierateľná a prchavé zložky zaručujú dokonalú priľnavosť. Pigmenty umožňujú okamžité uvoľnenie sýtej farby. Zloženie obsahuje vitamíny C a E s antioxidačnými vlastnosťami.

Začnite od vnútorného kútika vrchného viečka a postupujte podľa prirodzeného tvaru vášho oka vykreslením hrubšej alebo tenšej línie. Pre orámovanie pohľadu postup zopakujte aj na spodnom viečku.

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

POLYETHYLENE, SYNTHETIC WAX, HYDROGENATED POLY(C6-14 OLEFIN), HYDROGENATED POLYDECENE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, POLYBUTENE, CERA ALBA (BEESWAX), SILICA SILYLATE, BORON NITRIDE, ISONONYL ISONONANOATE, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/POLYHYDROXYSTEARATE/SEBACATE, SUCROSE TETRASTEARATE TRIACETATE, PENTAERYTHRITYL TETRABEHENATE, STEARYL DIMETHICONE, SYNTHETIC BEESWAX, OCTADECENE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77007 (ULTRAMARINES), CI 77019 MICA , CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE)

Skutočné recenzie od používateliek našej mobilnej aplikácie
(zatiaľ k dispozícii iba v Taliansku)