AKO SA POSTARAŤ O VAŠU TVÁR, VAŠE TELO A PLANÉTU

Krajšia pokožka, lepší svet.

ČISTÉ RECEPTÚRY
Iba funkčné a potrebné zložky

Vaša pokožka znova nájde svoju prirodzenosť.

Nestačí zlepšiť diétu alebo životný štýl: je načase urobiť niečo aj pre vašu krásu. Čisté receptúry Pupa majú najmenej 86 % zložiek prírodného pôvodu. A používajú iba nevyhnutné a funkčné ingrediencie.

BEZ ŽIVOČÍŠNYCH DERIVÁTOV.
Záležitosť rešpektu.

Ochrana životného prostredia, v ktorom žijeme a rastieme, je stále súčasťou rešpektu voči iným žijúcim druhom. Kvôli tomu, pri výrobe našich prípravkov stále uprednostňujeme receptúry bez živočíšnych derivátov.

KLINICKY A DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ PRE CITLIVÚ PLEŤ 
TESTOVANÉ NA NIKEL.
Najlepší test.

Každá pokožka je iná. Svojou farbou, fototypom a citlivosťou. Kvôli tomu sú všetky naše prípravky stále klinicky a dermatologicky testované pre citlivú pleť rôzneho multietnického pôvodu.
 

ZLOŽKY PRÍRODNÉHO PÔVODU
Planéta nám vnukla ingrediencie. 

Pre každý krém, každé sérum, každý prípravok Pupa sme zvolili testované a bezpečné zložky prírodného pôvodu, bez zbytočných a škodlivých látok pre nás a našu pokožku. Pretože pravá krása pochádza stále z prírody.

UDRŽATEĽNOSŤ
Recyklované použité materiály
100 % recyklovateľné balenia 
Bez nadbytočných obalov

Materiál sa znova zrodí.
Veríme, že udržateľnosť má byť uvedená do praxe všetkými možnými spôsobmi. Pre naše balenia používame recyklované plasty a sklo a FSC papier. Povedzme nie nadbytočným a objemným krabičkám. Dávame si pozor, aby sme nemrhali najdôležitejším zdrojom zo všetkých: vodou. A preto, keď je to možné, vyberáme si prvky pochádzajúce zo spracovania potravinárskeho odpadu.