Images

Vamp! Mascara Sexy Lashes & Made to Last Lip Duo
Tap to zoom
-30% ZĽAVA

Vamp! Mascara Sexy Lashes & Made to Last Lip Duo

Kultová maskara od Pupa v sexy verzii pre odvážny objem. Tekutý vodoodolný rúž s dlhou výdržou.
Ref. 040423A001
 

Vamp! Sexy Lahes 011 – Sexy Black

Vytvorte si mimoriadne príťažlivé riasy s maskarou Vamp! Sexy Lashes, neodolateľnou pomôckou pri zvádzaní, pre nebezpečne sexy pohľad. Dodá objem, nadvihne a natočí riasy: mihalnice sú hneď viditeľnejšie a krásne natočené, s novým profilom, ktorý sa popasuje aj s gravitáciou. Zakrivená maxi kefka zaručuje štedré nanášanie, dlhšie štetinky v jej spodnej časti umožňujú mechanické natočenie rias.

S nízkym rizikom alergií
Oftalmologicky testované
Vhodné pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

12 ml - 0.40 fl oz

Made To Last Lip Duo 018 - Imperial Red

Rúž na pery s vinylovým efektom: sýta farba a maximálny lesk.

Rúž sa používa v dvoch krokoch: najprv naneste intenzívnu dlhotrvajúcu farbu a následne hydratačný fixátor pre dosiahnutie ultra lesklej vrstvy s latexovým efektom.

Dokonalé pery aj pri nosení rúška*

Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku
Po použití dobre zatvorte

*Na niektorých typoch rúšok môže zanechávať stopy. Výrobok bol testovaný na 30 osobách.

2 x (4 ml - 0.13)

Vaková kabelka s nastaviteľnou dĺžkou popruhu a uzatváraním na šnúrku. Rozmery v cm: šírka 18 x výška 17.

Vamp! Sexy Lahes

Zmes prírodných voskov – prírodný včelí vosk a karnaubský vosk – zaručujú okamžitý a extrémny objem. Inovatívny krospolymér „Lash Sculptor“ umocňuje výsledok natočených rias s efektom „push up“. Špeciálna filmogénna živica udrží riasy krásne nadvihnuté a natočené, s bezchybnou výdržou. Vysoký obsah extrémne čiernych mikro-pigmentov zaručuje okamžitú intenzívnu farebnú stopu už od prvého ťahu. Prírodné bambucké maslo s vyživujúcimi vlastnosťami obalí riasy bez ich zaťaženia a zanechá ich pružné a ohybné.

Made To Last Lip Duo 018 - Imperial Red

Tekutý rúž je obohatený o špeciálne výkonné polyméry, ktoré zaručujú dokonalú priľnavosť, a gélovité zložky, ktoré umožňujú rovnomerné nanášanie a na perách vytvoria film jemný na dotyk.

Fixačný lesk je zložený zo špeciálnych silikónov a voskov, ktoré zabezpečia dlhú trvácnosť a zvýrazňujú  farbu tekutého rúžu zanechávajúc na perách vinylový efekt.

Vamp! Sexy Lahes

Začnite od korienkov rias a prechádzajte po ich dĺžke zvislými ťahmi až ku končekom. Pre docielenie väčšieho objemu nanášajte maskaru striedavými cikcakovými pohybmi. Použite spodnú časť aplikátora na nadvihnutie vonkajších končekov rias. Ak chcete ešte viac zvýrazniť váš pohľad, aplikujte maskaru aj na spodné riasy.

Made To Last Lip Duo 018 - Imperial Red

Nanášajte tekutý rúž od stredu hornej pery ku kútikom. Pokračujte na dolnej pere v opačnom smere, od kútikov do stredu.

O niekoľko sekúnd a po úplnom zaschnutí rúžu, aplikujte priesvitný fixátor pre vytvorenie vrchnej vrstvy lesku. Pre dokonalý výsledok používajte spolu s ceruzkou na pery Made To Last Definition Lips.

Odstráňte dvojfázovým odlíčovačom Pupa.