«Žiarivé a slnečné kontrasty pre letné líčenie s prívalom pozitívnej nálady! Sú stelesnením energie, ktorá srší z mojej letnej hudby, túžby po lete, plážových večierkoch a aperitívoch so super farebnými koktailmi!»

ZAČNEME S OČAMI: PRE KRÁSNE SEXY POHĽAD

«Ako by vyzeral pohľad bez krásnych sexy mihalníc? Nemôžem sa vzdať tej zvodnej moci, ktorá sa ukrýva v zakrivenom objeme mihalníc s maximálne zvýrazneným natočením. Milujem pozorovať, ako sa moje mihalnice postupne menia na niečo veľkolepé... Bez toho sa už viac nezaobídete! Paletka na oči, na ktorú budú všetci reagovať slovami „Oh my God!“ Alebo skôr „Goddess!“ Milujem jej žiarivé, teplé farby so saténovým, metalickým a matným efektom. Pri ich nosení zažiarite ako naozajstná bohyňa a prenesiete sa do letných večerov medzi svieže koktaily s tropickou príchuťou.»DOKONALÁ TVÁR A BEZCHYBNÉ PERY: PRE BOŽSKÝ VZHĽAD, KTORÝ DLHO VYDRŽÍ

«Keď hovoríme o rozjasňovačoch, neexistuje slovo „príliš“ – musí upútať moju pozornosť a doslova ma poblázniť! Čistý metalický efekt so zlatistými odleskami rozžiari vašu pleť ligotom hodným božstva. ko málo stačí, aby vaše „basic“ líčenie nadobudlo „WOW“ efekt!»

«Čo očakávam od môjho rúžu? Aby odolal všetkému, aj polnočnému kúpaniu počas teplého letného večera! Dva ikonické odtiene pre neodolateľné pery od západu až po východ slnka.»