Beauty Advent Calendar

Exkluzívny adventný kalendár od Pupa v limitovanej edícii

Urobte si z čakania na Vianoce nezabudnuteľný zážitok s exkluzívnym adventným kalendárom od Pupa! 24 prekvapení pre vašu krásu a pre dokonalé prežitie vianočných sviatkov! ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS… MAKE-UP!

DOKONALÝ DARČEK, KTORÝ STE (NE)ČAKALI

Viete si predstaviť niečo lepšie, ako mať darček celý pre seba? Dostaňte ich 24! Darujte a obdarujte sa adventným kalendárom značky Pupa: perfektným a kúzelným darčekom, ktorý dokáže prekvapiť každý deň. Na čo ešte čakáte? Pripravte sa na najkrajšie odpočítavanie dní v roku a počítajte spolu s Pupa, koľko dní chýba do Vianoc!

 


Vychutnajte si každý deň jedno „beauty“ prekvapenie – otvorte si zásuvky krabičky, ktorú môžete neskôr použiť na organizáciu vašich make-up produktov a uskladnenie šperkov a doplnkov.


Ak ste zvedaví a neviete sa dočkať, alebo sa len jednoducho chcete dozvedieť viac o Beauty Advent Calendar, odhalíme vám podrobnosti o niektorých produktoch, špeciálne vybratých tak, aby prekvapili vás i tých, ktorých milujete! Zabavte sa bližším spoznávaním našich obľúbených produktov, ich špecifických vlastností a tipov pre líčenie!