Hĺbka absolútnej čiernej a sýtosť farieb v spojení, ktoré prekvapí. Už od prvého ťahu je farba ultra-pigmentovaná a bohatá na dúhové a žiarivé odlesky. Rovnomerne sa nanáša a rýchlo schne.

Veľký plochý zaoblený aplikátor so 440 štetinkami zaručuje optimálne dávkovanie.

Neobsahuje: toluén, formaldehyd, DBP (dibutyl-ftalát) a gáfor
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

36M 4.5 ml / 0.15 fl oz

Zloženie obsahuje zmes perličiek „Extra-Black“ maximálnej intenzity a dúhové perličky s extrémnou žiarivosťou a trojrozmernosťou, vďaka ktorým vytvorí jedinečné a neuveriteľné odlesky.

Neobsahuje: toluén, formaldehyd, DBP (dibutyl-ftalát) a gáfor
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Pred aplikáciou farebného laku vždy použite špecifický podkladový lak Pupa, ktorý slúži na ochranu nechtov a zlepšenie trvácnosti laku. Naneste 2 vrstvy farebného laku, medzi nanesením prvej a druhej vrstvy nechajte lak dobre vyschnúť.

Odporúčanie: ak chcete predĺžiť trvácnosť laku, naneste ho aj na končeky nechtov.

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM HECTORITE , SILICA, TRISILOXANE, DIACETONE ALCOHOL, BIS-HYDROXYETHOXYPROPYL DIMETHICONE/IPDI COPOLYMER ETHYLCARBAMATE, OXIDIZED POLYETHYLENE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, ALUMINUM HYDROXIDE

(+/-) MAY CONTAIN:

CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, CI 77019 MICA, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491, 77492, 77499 (IRON OXIDES), CI 77861 (TIN OXIDE), CI 15850 (RED 6 LAKE, RED 7 LAKE)