Dokonale koriguje všetky nedokonalosti pleti, škvrny a dyschrómie bez efektu masky. Vysoko pigmentovaná textúra je neuveriteľne ľahká. Dokonale splynie s pleťou bez upchávania pórov a zaručí jednotný dlhotrvajúci výsledok a dokonalé pohodlie. Na dosiahnutie bezchybného krytia stačí malé množstvo produktu. Vklepkávaním na miesta s nedokonalosťami dosiahnete ich úplné zakrytie. Srdce s kvetinovým nádychom a citrusovými tónmi vám pri každej aplikácii dodá pocit sviežosti.

PRE NORMÁLNU, ZMIEŠANÚ ALEBO MASTNÚ PLEŤ
SPF 15

S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Neupcháva póry
Bez parabénov
Bez olejov

Vyrobené v Taliansku

Zloženie s vysokou koncentráciou pigmentov zaručuje absolútne krytie s matným rozjasňujúcim efektom novej generácie. Pre sviežu a zdravo vyzerajúcu pleť. Vďaka zmesi texturizačných mikro častíc s efektom soft focus a pigmentov priaznivo pôsobiacich na pleť je textúra neuveriteľne ľahká. Splynie s pleťou a vytvorí jemný film bez upchávania pórov a efektu masky. Vosky a zvláčňujúce estery dodávajú po aplikácii pocit hebkosti pre dlhotrvajúci efekt „druhej kože“.

PRE NORMÁLNU, ZMIEŠANÚ ALEBO MASTNÚ PLEŤ
SPF 15

S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Neupcháva póry
Bez parabénov
Bez olejov

Vyrobené v Taliansku

Pred použitím dobre pretrepte. Na dosiahnutie výborného krytia na celej tvári stačí vďaka zloženiu s vysokým obsahom pigmentov naniesť malé množstvo produktu. Aplikujte od stredu tváre smerom ku kontúram a dobre rozotrite po líniu vlasov. Potom rozotrite od brady a na krku do stratena, aby ste zabránili neestetickým rozdielom vo farbe. Pre dokonalé krytie vklepkávajte priamo na nedokonalosti, ako sú dyschrómie a pigmentové škvrny. Pre dokonalý dlhotrvajúci výsledok odporúčame zafixovať make-up kompaktným púdrom ako je Like a Doll alebo sypkým púdrom Professionals Powder.