Make-Up Súpravy + Kabelka

kabelka má nastaviteľný popruh a predstavuje dokonalé spojenie módy a kozmetiky. Zhotovená zo semišu, elegantného a rafinovaného materiálu v rozličných odtieňoch ružovej, béžovej a burgundskej červenej. Pre trendovejšie večery k dispozícii aj v metalickej verzii. Vo vnútri nájdete produkty na oči a pery.

6 produkty/ov

Zoradiť podľa...

Ponuka Odtieňov

 • Kit Vamp! Mascara & Vamp! Lipstick

  Neuveriteľne husté a neskutočne dlhé riasy. Rúž extrémnej farby so starostlivosťou pre plnšie pery.
  € 21,90
 • Kit Vamp! Forever & Vamp! Eye Pencil

  Kultová maskara od Pupa vo verzii Forever. Neuveriteľný objem. Neprekonateľná výdrž. Vždy dokonalé riasy. Vodoodolná ceruzka 2 v 1: očná linka a kajalová ceruzka.
  € 21,90
 • Kit Vamp! Sexy Lashes & Vamp! Eye Pencil & Hyalu Shots

  Odvážny objem. Efekt natočených rias. Neuveriteľne husté a neskutočne dlhé riasy Vodoodolná ceruzka 2 v 1: očná linka a kajalová ceruzka. Hyalu Shots hydratuje do hĺbky.
  € 39,90
 • Kit Vamp! Forever & Eye Pencil & Hyalu Shots

  Kultová maskara od Pupa vo verzii Forever. Neuveriteľný objem. Neprekonateľná výdrž. Vždy dokonalé riasy. Vodoodolná ceruzka 2 v 1: očná linka a kajalová ceruzka. Hyalu Shots hydratuje do hĺbky.
  € 39,90
 • Kit Vamp! Sexy Lashes & Vamp! Eye Pencil

  Odvážny objem. Efekt natočených rias. Neuveriteľne husté a neskutočne dlhé riasy Vodoodolná ceruzka 2 v 1: očná linka a kajalová ceruzka.
  € 21,90
 • Kit Vamp! Mascara & Vamp! Eye Pencil & Hyalu Shots

  Neuveriteľne husté a neskutočne dlhé riasy Vodoodolná ceruzka 2 v 1: očná linka a kajalová ceruzka. Hyalu Shots hydratuje do hĺbky.
  € 37,90