Čierna textilná maska na intenzívne ošetrenie, ktorá účinkuje za pár minút a prináša okamžitý výsledok. Odstraňuje nečistoty pokožky a prebytočný maz. Ideálny prípravok týždenného rituálu krásy v boji proti nedokonalostiam.  
Zloženie neobsahuje parfém a je ešte jemnejšie k pokožke.  

Vhodné pre všetky typy pleti
S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Bez parfumov
Vyrobené v Taliansku

17 ml / 0.57 fl oz

Jemná látka sa dokonale priľne k tvári, umožňuje intenzívne ošetrenie a prináša okamžitý výsledok. Rastlinné uhlie vďaka jeho charakteristickej pórovitej štruktúre zachytáva nečistoty pokožky a prebytočný maz, zanecháva pleť čistú a zbavenú nedokonalostí. Komplex pre reguláciu kožného mazu pomáha kontrolovať a redukovať tvorbu kožného mazu, najmä v oblasti T-zóny tváre. 

Otvorte a rozprestrite masku. Priložte na vyčistenú pleť tak, aby sa látka dokonale priľnula k tvári. Nechajte pôsobiť 15 až 20 minút a relaxujte. Masku odoberte a zvyšný prípravok jemne vmasírujte do pokožky. Odporúčame aplikáciu 2-krát týždenne.

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

AQUA (WATER), HYDROXYETHYLCELLULOSE, HYDROXYACETOPHENONE, GLYCERIN, CHLORPHENESIN, POPULUS NIGRA BUD EXTRACT, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, SODIUM HYALURONATE, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OIL, CHARCOAL POWDER, BETA-SITOSTEROL, SERENOA SERRULATA FRUIT EXTRACT, TOCOPHEROL