Images

Color Candy Punk Hair Mask
Tap to zoom
-50% ZĽAVA

Color Candy Punk Hair Mask

Tónovacia a revitalizačná maska na vlasy
100 ml / 3.38 fl oz    |    Ref. 060559A002
 

Romanticko-pankový štýl nachádza svoje maximálne vyjadrenie v zafarbení vlasov fialovými a ružovými odtieňmi pre dočasný a absolútne trendový výsledok. Maska na vlasy s krémovou textúru pre vyživenie a jemné zafarbenie vlasov, ktoré súčasne zanechá jemné a hebké.

Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

12M 100 ml / 3.38 fl oz

Účinné látky pôsobiace ako kondicionér rozuzlia a zmäkčujú vlas a kombinujú farebný efekt s revitalizačným účinkom.

Naneste masku po šampóne na vlhké vlasy, ktoré ste zľahka osušili uterákom. Naneste ju rovnomerným spôsobom na všetky vlasy, alebo na iba na ich časť podľa želaného farebného efektu.

Učešte vlasy a nechajte masku pôsobiť:

  • 5-15 minút pre dosiahnutie jemnejších odtieňov.
  • 20-30 minút pre výraznejší farebný efekt. 

Následne opláchnite a pokračujte v stylingu. Farba sa postupne vymyje po 2-15 umytiach šampónom. Trvácnosť farby môže byť rôzna v závislosti od danej pórovitosti vlasov.

Nepoužívajte balzamy na vlasy. Pri farbení si chráňte odev pomocou uteráka. Použite rukavice. Pred farbením odporúčame najprv vyskúšať farbu na jednom pramienku vlasov, aby ste dosiahli požadovaný farebný výsledok.

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

001 PINK - INGREDIENTS:

AQUA (WATER), PROPYLENE GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DISTEAROYLETHYL HYDROXYETHYLMONIUM METHOSULFATE, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, PHENOXYETHANOL, PARFUM (FRAGRANCE), LACTIC ACID, BASIC RED 51, COUMARIN

002 VIOLET - INGREDIENTS:

AQUA (WATER), PROPYLENE GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DISTEAROYLETHYL HYDROXYETHYLMONIUM METHOSULFATE, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, PHENOXYETHANOL, PARFUM (FRAGRANCE), LACTIC ACID, BASIC VIOLET 2, COUMARIN, HC BLUE NO. 15