Vamp! Mascara Explosive Lashes 110 Explosive Black

Maximálne vyjadrenie objemu na vašich riasach pre bezkompromisne výrazné mihalnice! Maskara Vamp! Explosive Lashes vďaka extrémne bohatej textúre a mimoriadne mäkkej maxi kefke obalí riasy a dodá im hustotu tak štedro ako nikdy predtým. Všetky riasy vrátane tých najkratších sú zdôraznené a vystúpia z anonymity, stávajú sa hlavnými hrdinkami. So zaručeným pohodlím počas celého dňa a s výdržou bez rozmazávania.

S nízkym rizikom alergií 
Oftalmologicky testované
Vhodné pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Made to Last Lip Duo 005 - Deep ruby

Rúž na pery s vinylovým efektom: sýta farba a maximálny lesk. Rúž sa používa v dvoch krokoch: najprv naneste intenzívnu dlhotrvajúcu farbu a následne hydratačný fixátor pre dosiahnutie ultra lesklej vrstvy s latexovým efektom.

Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku
Po použití dobre zatvorte

Polkruhové puzdro clutch s minimalistickým lineárnym dizajnom.

Vamp! Mascara Explosive Lashes

Exkluzívna zmes ryžového a agátového vosku a polymérov zhusťuje mihalnice pre prekvapivý objem od korienkov ku končekom. Želírujúce a filmogénne látky zaručujú flexibilitu a priľnavosť pre dokonalý výsledok, ktorý vydrží. Špeciálne, až neuveriteľne čierne pigmenty, zabezpečujú intenzívne a okamžité nanášanie farby už od prvej aplikácie.

Made to Last Lip Duo 005 - Deep ruby

Tekutý rúž je obohatený o špeciálne výkonné polyméry, ktoré zaručujú dokonalú priľnavosť, a gélovité zložky, ktoré umožňujú rovnomerné nanášanie a na perách vytvoria film jemný na dotyk. Fixačný lesk je zložený zo špeciálnych silikónov a voskov, ktoré zabezpečia dlhú trvácnosť a zvýrazňujú  farbu tekutého rúžu zanechávajúc na perách vinylový efekt.

Vamp! Mascara Explosive Lashes

Začnite od korienkov rias a maskaru nanášajte striedavými pohybmi až ku končekom. Odporúčame aplikáciu maskary opakovane striedavým prechádzaním z oka na oko, až kým nedosiahnete požadovaný objem.

Made to Last Lip Duo 005 - Deep ruby

Nanášajte tekutý rúž od stredu hornej pery ku kútikom. Pokračujte na dolnej pere v opačnom smere, od kútikov do stredu. O niekoľko sekúnd a po úplnom zaschnutí rúžu, aplikujte priesvitný fixátor pre vytvorenie vrchnej vrstvy lesku. Pre dokonalý výsledok používajte spolu s ceruzkou na pery Made To Last Definition Lips. Odstráňte dvojfázovým odlíčovačom Pupa.