Vamp! Mascara Definition

Riasy s mimoriadnym objemom, ktoré sú dokonale oddelené a definované. Sú ľahko a prirodzene vytvarované, nikdy nie ťažké a bez hrudiek. Maskara pre absolútny komfort po akom ste vždy túžili! Jej textúra je mäkká, ľahko sa nanáša, má vysoký obsah pigmentu, je priľnavá a elastická. Okamžite nalíči výraznou extra čiernou farbou už pri prvom ťahu.  Flexibilita kefky z elastoméru novej generácie umožňuje jednoduchú aplikáciu a jej zaoblený valcovitý tvar a štetinky s „efektom hrebenčeka“ okamžite a bohato nalíčia riasy a zároveň ich oddelia a jednotlivo vykreslia.

S nízkym rizikom alergií
Oftalmologicky testované
Bez parabénov
Vhodné pre citlivé oči a pre nositeľky kontaktných šošoviek
Vyrobené v Taliansku

Two-phase Make-up Remover

ODLIČOVAČ na tvár Pupa je vďaka svojmu DVOJFÁZOVÉMU zloženiu ideálny na rýchle a jemné odstránenie výrazného a vodoodolného make-upu.
Dvojfázový odličovač pozostáva z dvoch zložiek: olejovej a vodovej
Po pretrepaní balenia sa dve tekutiny zmiešajú a vytvoria účinný prípravok
Pre všetky typy pleti
Hypoalergénne
Oftalmologicky testované, určené pre citlivé oči a pre nositeľky kontaktných šošoviek

Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Priestranná kozmetická taštička, nevyhnutný doplnok každej ženy.

Vamp! Mascara Definition

Dokonalé vyváženie receptúry s obsahom olejov a voskov zaisťuje ľahkosť bez zaťaženia rias. Špecifické filmogénne látky tvarujú a fixujú jednotlivé riasy a prirodzene ich oddeľujú. Zmes polymérov poslednej generácie vytvára na riasach priľnavý, jemný a flexibilný film pre dokonalý a dlhotrvajúci výsledok. Maximálny komfort bez rozmazávania. Špeciálne pigmenty výrazne čiernej, hlbokej a jasnej farby zaručujú okamžité nalíčenie a intenzívny efekt od prvého ťahu.

Two-phase Make-up Remover

Jeho receptúra je obohatená o prírodnú aktívnu látku s hydratačným a regeneračným účinkom pre pokožku.

Vamp! Mascara Definition

Začnite od korienkov rias a prechádzajte po ich dĺžke vertikálnymi ťahmi až ku končekom. Pre docielenie oddelených rias nenanášajte striedavými cik-cak pohybmi. A ak chcete zvýrazniť váš pohľad, aplikujte maskaru aj na spodné riasy a zopakujte aplikáciu aj na vonkajšich horných riasach.

Two-phase Make-up Remover

Pred použitím dobre pretrepte, aby sa dve zložky premiešali. Najskôr odstráňte líčenie z očí, zhora dole a potom od stredu ku okrajom. Novým vatovým tampónom odstráňte líčenie z pier. Nakoniec odlíčte tvár. Tvár si môžete, ale nemusíte opláchnuť. Pre lepšie čistenie tváre použite hydratačné tonikum Moisturizing Toner.