Vamp! Mascara Definition

Riasy s mimoriadnym objemom, ktoré sú dokonale oddelené a definované. Sú ľahko a prirodzene vytvarované, nikdy nie ťažké a bez hrudiek. Maskara pre absolútny komfort po akom ste vždy túžili! Jej textúra je mäkká, ľahko sa nanáša, má vysoký obsah pigmentu, je priľnavá a elastická. Okamžite nalíči výraznou extra čiernou farbou už pri prvom ťahu.  Flexibilita kefky z elastoméru novej generácie umožňuje jednoduchú aplikáciu a jej zaoblený valcovitý tvar a štetinky s „efektom hrebenčeka“ okamžite a bohato nalíčia riasy a zároveň ich oddelia a jednotlivo vykreslia.

S nízkym rizikom alergií
Oftalmologicky testované
Bez parabénov
Vhodné pre citlivé oči a pre nositeľky kontaktných šošoviek
Vyrobené v Taliansku

Gentle Eye Make-up Remover

Vďaka upokojujúcim účinkom výťažku z aloe vera účinne a jemne odličuje make-up aj z tých najcitlivejších očí.

Neparfumované zloženie minimalizuje riziko alergií
Oftalmologicky testované pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek
Dermatologicky testované pre citlivú pokožku
Na vonkajšie použitie
Vyrobené v Taliansku

Praktická kozmetická taštička, ideálna pre nosenie vášho make-upu všade so sebou.

Vamp! Mascara Definition

Dokonalé vyváženie receptúry s obsahom olejov a voskov zaisťuje ľahkosť bez zaťaženia rias. Špecifické filmogénne látky tvarujú a fixujú jednotlivé riasy a prirodzene ich oddeľujú. Zmes polymérov poslednej generácie vytvára na riasach priľnavý, jemný a flexibilný film pre dokonalý a dlhotrvajúci výsledok. Maximálny komfort bez rozmazávania. Špeciálne pigmenty výrazne čiernej, hlbokej a jasnej farby zaručujú okamžité nalíčenie a intenzívny efekt od prvého ťahu.

Gentle Eye Make-up Remover

Zloženie je obohatené o aloe vera, ktoré sa v kozmetike často využíva predovšetkým pre jeho upokojujúci účinok, ktorý zmierňuje podráždenie a začervenanie.

Vamp! Mascara Definition

Začnite od korienkov rias a prechádzajte po ich dĺžke vertikálnymi ťahmi až ku končekom. Pre docielenie oddelených rias nenanášajte striedavými cik-cak pohybmi. A ak chcete zvýrazniť váš pohľad, aplikujte maskaru aj na spodné riasy a zopakujte aplikáciu aj na vonkajšich horných riasach.

Gentle Eye Make-up Remover

Prípravok naneste na vatový tampón a aplikujte na oči.