Veselá elektrizujúca vôňa so sviežimi citrusovými tónmi vám prinesie novú energiu a vitalitu. Vlastnosti aromatických olejov dobijú telo a myseľ energiou a pozitívnou náladou.
Parfumovaná voda je výbornou alternatívou parfumu, pretože je ľahšia a jemnejšia a môžete ju nastriekať na celé telo kedykoľvek počas dňa. Zážitok pre všetky zmysly, ktorý zahalí telo aj myseľ.


Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

36M 150 ml / 5.07 fl oz

Výťažok z koralovej riasy, bohatý na aminokyseliny a minerálne soli, prinesie záblesk vitality.
Aromaterapeutické oleje z pomarančovníka, citrónovníka, žltej mandarínky a kardamónu majú energizujúcu funkciu a prinášajú pozitívnu energiu. Esenciálny olej z maté revitalizuje.


Dermatologicky testované
Bez parabénov

Na telo nastriekajte dostatočné množstvo prípravku. Nechajte sa zahaliť do príjemného jemného aromatického oblaku.  Parfumovanú vodu naneste predovšetkým na zátylok, zápästia, v okolí kolien a v oblasti medzi prsiami, vďaka čomu vyťažíte z aromaterapeutických vlastností esenciálnych olejov maximum.

V rámci rituálu kompletného kúpeľného ošetrenia priamo u vás doma:
1. na pokožku naneste Sprchový Gél a vychutnajte si intenzívnu vôňu aromaterapeutických olejov,
2. 2-krát týždenne používajte Soľný Scrub, ktorý masírujte na vlhkú pokožku celého tela, predovšetkým na najsuchšie časti,
3. jemný Telový Krém naneste na celé telo,
4. na celé telo nastriekajte Parfumovanú Vodu, vďaka čomu vyťažíte z aromaterapeutických vlastností esenciálnych olejov maximum.