Zlupovacia maska na tvár je ideálnym riešením na odstránenie čiernych bodiek a nečistôt. Vďaka hĺbkovým čistiacim účinkom bambusového uhlia v zložení pomáha odstraňovať čierne bodky, zbavovať rozšírené póry nečistôt a absorbovať prebytočný maz.

Aplikujte 2-krát týždenne v rámci rituálu krásy alebo pred špeciálnou príležitosťou.

Vhodné pre všetky typy pleti.
Dermatologicky testované.
Bez parabénov.
Vyrobené v Taliansku.

6M 30 ml / 1.01 fl oz

Bambusové uhlie s čistiacim účinkom a vitamín E s antioxidačným účinkom absorbujú prebytočný maz, do hĺbky čistia pleť a uvoľňujú upchaté póry. 

Vhodné pre všetky typy pleti.
Dermatologicky testované.
Bez parabénov.
Vyrobené v Taliansku.

Aplikujte v prípade potreby, najviac 2-krát týždenne.
Hrubú vrstvu masky naneste na čistú tvár a nechajte pôsobiť 15 až 20 minút alebo do zaschnutia masky. Masku odoberte jemným nadvihnutím vzniknutej vrstvy. Prípadné zvyšky masky odstráňte vodou.

 

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

AQUA (WATER), POLYVINYL ALCOHOL, ALCOHOL DENAT., PHENOXYETHANOL, SODIUM POLYACRYLATE, DICAPRYLYL CARBONATE, CHARCOAL POWDER, TOCOPHERYL ACETATE, CI 77499 (IRON OXIDES), ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM (FRAGRANCE), ALUMINA, POLYGLYCERYL-3 CAPRATE, SORBITAN TRIOLEATE, POLYGLYCERIN-10, POLYGLYCERYL-10 MYRISTATE, POLYGLYCERYL-10 STEARATE, CITRONELLOL, CITRIC ACID, SILICA, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CI 77491 (IRON OXIDES)