Images

Age Revolution 3D Lifting Repositioning Serum - Face and Neck
Tap to zoom

Age Revolution 3D Lifting Repositioning Serum - Face and Neck

Intenzívne ošetrenie proti vráskam Zabráňte strate pružnosti a hustoty pleti 
50 ml / 1.69 fl oz    |    Ref. 0T1S06001
 

Anti-age sérum bojuje proti príznakom starnutia pokožky a strate pružnosti.
Pleť znovu nadobudne mladistvý vzhľad a vitalitu. Spevňuje a zvýrazňuje kontúry tváre  a remodeluje jej objem. Remodelačný účinok je okamžitý, pokožka je vyhladenejšia a pružnejšia. Prípravok zjemňuje vrásky. Na vašej tvári akoby sa zastavil čas.
Receptúra sa vyznačuje ľahkou konzistenciou a rýchlym vstrebávaním.


Vhodné pre všetky typy pleti
Hypoalergénne
Dermatologicky testované
Neupcháva póry
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

 

12M 50 ml / 1.69 fl oz

Exkluzívna multifunkčná aktívna zložka Pupa Reviva Cell zabraňuje starnutiu, podporuje presnú a rýchlu regeneráciu a životnosť buniek.
Špecifická aktívna zložka R-Model Skin Active podporuje pružnú a mechanickú odolnosť pokožky a účinne redukuje hlboké vrásky. Pleť je kompaktnejšia a črty tváre výraznejšie.

Vhodné pre všetky typy pleti
Hypoalergénne
Dermatologicky testované
Neupcháva póry
Bez parabénov

Sérum nanášajte ráno a večer na tvár, krk a dekolt ako každodenný rituál krásy. Pred aplikáciou pokožku vyčistite. Končekmi prstov a jemnými pohybmi ho rozotrite až do úplného vstrebania. Používajte sérum samostatne alebo pod spevňujúci a vypínací krém proti vráskam Firming Plumping Anti-wrinkle Cream pre posilnený intenzívny účinok. Pre posilnenú starostlivosť o problematické miesta odporúčame použitie s krémom na okolie očí a pier Anti-wrinkle Redensifying Cream Lip and Eye Contour.