Sport Addicted Refreshing And Toning Cryo-Gel Fast Recovery After Sport

Osviežujúci a tonizujúci gél Crio-Gel od Pupa pomáha pri rýchlej regenerácii po športovaní.

Details

https://www.pupamilano.sk/limitovane-edicie/sport-addicted/sport-addicted-refreshing-and-toning-cryo-gel-fast-recovery-after-sport/2B2E03A001.html

Variations

Variations

001 - RINFRESCANTE TONIFICANTE

Add to cart options

Promotions

Špeciálna ponuka
€ 9,90
 

Osviežujúci a tonizujúci gél Crio-Gel je obohatený o esenciálne oleje z mäty a eukalyptu, umožňuje rýchlu regeneráciu a zbavuje pocitu únavy po športovaní. Mäkký obal s farebnou karabínkou je praktický a umožňuje vám nosiť prípravok všade so sebou.

Gél Crio-Gel osviežuje a tonizuje. Vďaka výťažkom z mäty a eukalyptu obsiahnutým v zložení umožňuje rýchlu regeneráciu po športovaní.

Prípravok vmasírujte na telo, predovšetkým na časti, ktoré boli počas športovania najviac namáhané. Mierny chladivý pocit signalizuje účinkovanie prípravku.

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

AQUA (WATER), ETHYLHEXYL STEARATE, MENTHOL, MENTHYL LACTATE, POLYSORBATE 20, PHENOXYETHANOL, TRIETHANOLAMINE, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, DIMETHICONE, PARFUM (FRAGRANCE), CARBOMER, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, POLYACRYLAMIDE, POLYSORBATE 80, C13 -14 ISOPARAFFIN, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LIMONENE, ESCIN, LAURETH-7