Images

Intensive Treatment Drops
Tap to zoom

Intensive Treatment Drops

Intenzívne ošetrenie s lipoaktívnym účinkom: redukuje neestetické prejavy a tvaruje postavu.
200 ml / 6.76 fl oz    |    Ref. 0TE024B001
 

Rýchlo vstrebateľný olej účinným spôsobom bojuje proti neestetickým prejavom hlbokej celulitídy          a efektu pomarančovej kôry. Tento prípravok je koncentrovaný, stačí pár kvapiek a budete vidieť prvé výsledky.

Lipoaktívny účinok pôsobí na miestach, na ktorých sa viditeľne hromadí hmatateľný tuk, a postupne tvaruje postavu. Pokožka bude opäť zamatová, vyhladená a tonická.

 

TESTOVANÝ ÚČINOK

Účinok ošetrenia bol overený nástrojmi a samodiagnostikou v laboratóriu dermatologického výskumu Derming, inštitútu klinického výskumu a bioinžinierstva.

 

Hypoalergénne

Dermatologicky testované

Bez parabénov

Na vonkajšie použitie

Vyrobené v Taliansku

12M 200 ml / 6.76 fl oz

Výťažok z morského planktónu má lipoaktívny účinok, ktorý stimuluje premenu tukových buniek na béžové tukové bunky, ktoré premieňajú tuky na tepelnú energiu a tým prispievajú k ich spaľovaniu.

Olej zo zelenej kávy s ochrannými a vzpružujúcimi vlastnosťami odvádza toxíny a pomáha pokožke k tonickému a hladkému vzhľadu.

Prírodné výťažky odvodňujú, zlepšujú mikrocirkuláciu v pokožke a zabraňujú ukladaniu tekutín.

Hypoalergénne

Dermatologicky testované

Bez parabénov

Na vonkajšie použitie

 

Kvapky nanášajte každý deň, ráno a večer, po dobu najmenej 4 týždňov a energicky masírujte miesta, ktoré si vyžadujú ošetrenie. Ak máte príjemný pocit tepla, znamená to, že ošetrenie funguje. Olej sa rýchlo vstrebáva a nemastí oblečenie.