Images

Active Cellulite Cream
Tap to zoom
 

Krém ANTICELLULITE ACTIVE CREAM značky Pupa predstavuje intenzívne ošetrenie dlhšie sa vyskytujúcej celulitídy a pomarančovej kože.

Účinne pôsobí na tukové oblasti a na nafúknuté tkanivá, vyhladzuje a tonizuje pokožku.

Je praktický, pretože sa používa počas sprchovania: špeciálna masáž s teplým efektom aktivuje samozahrievaciu receptúru a uľahčí vstrebávanie aktívnych látok. Studená sprcha, naopak, tonizuje. Postava bude zoštíhlená už po niekoľkých aplikáciách.

 

TESTOVANÝ ÚČINOK

Účinok ošetrenia bol testovaný na 80 ženách porovnaním výsledkov po 4 týždňoch denného používania                   pomocou dvojito zaslepenej placebom kontrolovanej štúdie. 40 žien používalo Anticellulite Active Cream počas sprchovania, 40 žien používalo placebo.

 

Hypoalergénne

Dermatologicky testované

Bez parabénov

Vyrobené v Taliansku

12M 250 ml / 8.4 fl oz

Výťažok z morských rias zabraňuje hromadeniu a ukladaniu tukov a účinkuje na problematických miestach. Escín - výťažok z pagaštanu konského podporuje mikrocirkuláciu a odstránenie tekutín     postupnou drenážou.

Hypoalergénne

Dermatologicky testované

Bez parabénov

Používa sa počas sprchovania a musí sa opláchnuť. Krém naneste na čistú a vlhkú pokožku 1-krát denne. Energicky masírujte zdola smerom hore, až kým nepocítite zahriatie: ošetrenie pôsobí! Zvýšenú pozornosť venujte problematickým miestam. Použite rukavicu, ktorú nájdete v balení. Opláchnite studenou vodou. Na zvýšeniu účinku použite prípravky proti celulitíde Pupa.