Spevňujúci drenážny prípravok pre vytvarovanú postavu so súmerným profilom. Tento hustý krém sa rýchlo vstrebáva, bojuje proti strate kompaktnosti, zabraňuje ukladaniu tukov a prebytočných tekutín. Pôsobí postupne, vylepšuje profil postavy a dodáva pokožke správny stupeň kompaktnosti a pružnosti.

Hypoalergénne
Dermatologicky testované
Vyrobené v Taliansku

Molekula R-model zabraňuje hromadeniu tuku a prebytku tekutín a zlepšuje tak kompaktnosť a pružnosť pokožky, pre pevnejšiu a tvarovanú postavu.
Escín - výťažok z pagaštanu konského pôsobí ako drenáž, tvaruje, zlepšuje mikrocirkuláciu v pokožke a redukuje ukladanie tukov. Aktívny kyslík prekysličuje pokožku a prebúdza energiu kožných tkanív, ktoré sú tak pripravené na kozmetické ošetrenie.


Hypoalergénne
Dermatologicky testované

Krém nanášajte na celé telo, zvýšenú pozornosť venujte miestam, ktoré majú tendenciu straty tonusu, ako sú stehná, bruško a zadok.

Intenzívna fáza: ráno a večer, po dobu najmenej 8 týždňov. 
Udržiavacia fáza: 1-krát denne pre udržanie výsledku.

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

AQUA (WATER), CETEARYL ISONONANOATE, C13-15 ALKANE, C12-15 ALKYL BENZOATE, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, CETEARYL GLUCOSIDE, PARFUM (FRAGRANCE), DIMETHICONE, OZONIZED SUNFLOWER SEED OIL, ESCIN, GLAUCINE, COCO-GLUCOSIDE, CAPRYLYL GLYCOL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, C13-14 ISOPARAFFIN, LAURETH-7, POLYACRYLAMIDE, CARBOMER, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CITRAL