Intenzívne ošetrenie neestetických prejavov viditeľnej pokročilej celulitídy.
Má dvojitý účinok:
1. Redukuje nahromadený tuk, navracia pokožke pružnosť a jemnosť a zoštíhľuje profil postavy. -3 cm obvodu stehien za 4 týždne.
2.  Dlhodobo udržiava výsledok - až 30 dní od posledného použitia, a to vďaka komplexu aktívnych zložiek. *
Gélová receptúra umožňuje rýchle vstrebávanie.
Výsledok: redukcia pomarančovej kože a neestetických prejavov, zoštíhlená postava. Pokožka je hladká a kompaktná. Prvé výsledky sú viditeľné po 2 týždňoch. Prípravok je účinný proti obnovenému výskytu celulitídy až 30 dní od posledného použitia.

*TESTOVANÝ ÚČINOK:
Účinok ošetrenia bol testovaný na 70 ženách. Po 4 týždňoch používania 2-krát denne dermatológ u žien používajúcich Active Anticellulite Concentrate zistil úbytok z obvodu stehien v priemere o 3,07 cm.
Po 30 dňoch od ukončenia používania produktu dermatológ potvrdil, že dosiahnuté výsledky zostali nezmenené. Test bol vykonaný pomocou dvojito zaslepenej placebom kontrolovanej štúdie. 35 žien používalo Active Anticellulite Concentrate, 35 žien používalo placebo.


Hypoalergénne
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Účinok proti celulitíde a ďalšiemu výskytu:  zmes rastlinných výťažkov, ako je ženšen, spomaľuje ukladanie tukov a stimuluje lipolýzu, čím zaručuje rovnováhu kožných tkanív.
Pre pokožku má účinok ako diéta, redukuje prítomnosť mastných kyselín, pomáha udržiavať dlhodobý zdravý vzhľad a spomaľuje ďalší výskyt.
Drenážny účinok proti hromadeniu: escín podporuje mikrocirkuláciu a drenáž tekutín, kofeín pomáha odbúravať opätovné ukladanie v tukových tkanivách.
Koncentrát HA Patch Complex obsahuje kyselinu hyalurónovú s rôznymi molekulovými hmotnosťami. Kyselina hyalurónová s vysokou molekulovou hmotnosťou vytvára na pokožke neviditeľný film, ktorý reaguje ako „kožná náplasť“, pomáha vstrebávaniu aktívnych zložiek a vylepšuje krátkodobý aj dlhodobý účinok. Kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou reguluje rovnováhu tekutín v kožných tkanivách, tonizuje a spevňuje.


Hypoalergénne
Dermatologicky testované
Bez parabénov

 

Gél energicky masírujte krúživými pohybmi zdola smerom hore. Na kritické miesta mierne zatlačte.
Aktívna fáza: denné používanie, ráno a večer, po dobu najmenej 4 týždňov.
Udržiavacia fáza: denné používanie, 1-krát denne. Výsledky sú viditeľné do 30 dní od posledného použitia. Následne je potrebné obnoviť ošetrenie 1-krát denne, každý deň.