SUPER NOURISHING CREAM od Pupa predstavuje bohatú hustú emulziu špeciálne určenú pre suchú pokožku, ktorú vyživuje do hĺbky.
Môžete ho použiť kedykoľvek ako ochranu proti chladu, vetru, klimatizácii a kúreniu.
Je to vaše tajomstvo na odstránenie vysušených miest. 
Pri každodennom používaní ako výživný a ochranný krém ho naneste na telo a tvár pre dosiahnutie jemnej starostlivo udržiavanej pleti.
Na vysušené miesta prípravok použite ako regeneračný zábal. Pri použití ako krém na ruky vám dodá maximálnu jemnosť a ochranu. Pri použití ako prípravok na ošetrenie pier chráni pred chladom a popraskaním. 
Prečo plniť kozmetickú taštičku, ak si vystačíte s jedným prípravkom?

Pre všetky typy pleti, predovšetkým pre suchú pleť
Hypoalergénne
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Kakaové maslo je bohaté na antioxidanty a vitamín E, vyživuje a hydratuje. Mandľový olej vypína a renovuje pleť a chráni ju pred atmosférickými vplyvmi. Argánový olej obnovuje hydrolipidový film, zabraňuje strate vláčnosti, vyživuje a hydratuje.

Pre všetky typy pleti
Hypoalergénne
Dermatologicky testované
Bez parabénov

Ako výživný a ochranný krém na každodenné použitie: predovšetkým proti chladu, vetru, klimatizácii a kúreniu, kedy pleť požaduje vyživenie.
Ako rehydratačný zábal na vysušené miesta: naneste dvojitú vrstvu (najmenej 2 mm) a nechajte vstrebať 5-10 minút. Zvyšky prípravku zotrite handričkou. Ako nočné ošetrenie na ruky: pred spaním naneste dostatočné množstvo prípravku. Ako ošetrenie na dosiahnutie hebkých pier: prípravok aplikujte kedykoľvek počas dňa.