Ultra rýchla opaľovacia voda so stimulátorom melanínu. Podporuje rýchle a rovnomerné opálenie, osviežuje a hydratuje, potlačuje pocit tepla a funguje ako praktická sprcha, zaručujúca ochranu proti pôsobeniu morskej soli. Pri nastriekaní na vlasy chráni proti vysušujúcim účinkom vetra, soli a chlóru. Osviežuje a hydratuje vlasy a pokožku tváre a celého tela a zaisťuje rýchle a dlhotrvajúce opálenie. Maximálne praktický a komfortný výrobok.

Neobsahuje ochranu proti slnku
S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

12M 400 ml / 13.5 fl oz

Jej receptúra obsahuje špeciálny aktívny stimulátor melanínu, ktorý rovnomerne preniká do všetkých vrstiev epidermy pre prirodzené celistvé a zlatisté opálenie.
Aktívne hydratačné zložky prírodného pôvodu dodávajú pokožke komfort a hydratáciu.

Neobsahuje ochranu proti slnku
S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov

Pri použití výrobku ako opaľovaciu a osviežujúcu vodu nastriekajte na pokožku celého tela. Je vhodná pre pokožku, ktorá sa ľahko opaľuje a zriedkavo sa spáli, pre pokožku s vysokým fototypom.
Pri použití ako praktickú sprchu proti účinkom soli nastriekajte podľa potreby na pokožku pre zaručenie ochrany pred účinkami soli a chlóru. Výrobok môžete použiť aj vtedy, ak nie je k dispozícii voda na osprchovanie. 
Použite na vlasy pre ich zjemnenie a proti vysušujúcim účinkom vetra, morskej soli a chlóru. 

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

AQUA (WATER), GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, FRUCTOSE, METHYL GLUCETH-20, PHENOXYETHANOL, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PROPANEDIOL, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM CITRATE, ACETYL TYROSINE, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LIMONENE, CITRIC ACID