Opaľovací krém, ktorý vyživuje, ochraňuje a zároveň urýchľuje opálenie vďaka obsahu stimulátora melanínu. Pre všetky, ktoré milujú zlatisté a rovnomerné opálenie, no nezabúdajú na bezpečnosť a chránia sa pred škodlivým pôsobením UVB, UVA, DLHOVLNNÉHO UVA a INFRAČERVENÉHO žiarenia.
Je hustý, krémový, ľahko sa roztiera a je odolný voči vode, potu a piesku.
Na perách vytvorí zvláčňujúcu ochrannú vrstvu proti ich vysúšaniu, chráni vlasovú pokožku a pri nanesení na vlasy pôsobí ako vyživujúci zábal na obnovu ich hydratácie a lesku.

S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

12M 75 ml / 2.53 fl oz

Poskytuje komplexnú ochranu pre bezpečné opaľovanie:
- Chráni pred UVB žiarením, ktoré zapríčiňuje sčervenanie a spálenie pokožky.
- Chráni pred UVA a DLHOVLNNÝM UVA žiarením, ktoré preniká pod povrch pokožky, môže poškodiť DNA a oslabiť obrannú schopnosť pokožky.
- Chráni pred INFRAČERVENÝM žiarením, ktoré preniká aj do hlbších vrstiev pokožky, kde spôsobuje vznik voľných radikálov.
Exkluzívny stimulátor melanínu Melastim Tech rovnomerne preniká do všetkých vrstiev epidermy, urýchľuje a následne predlžuje opálenie.

S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Naneste bohatšie množstvo produktu pred opaľovaním a aplikáciu často opakujte, aby ste zaručili jej ochranný účinok, a to predovšetkým pri potení, po kúpaní, alebo osušení pokožky.