Jedinečný multifunkčný opaľovací prípravok 3 v 1. 
Pripraví pokožku na pobyt na slnku. 
Urýchľuje opálenie pri pobyte na slnku. 
Fixuje a predlžuje zlatistý tón pleti aj po návrate z dovolenky. 
Nie je to však samoopaľovací prípravok!
Zamatovo hebký krém s rýchlym vstrebávaním a obsahom špeciálneho aktivátoru melanínu Sun Booster. Môžete ho použiť na telo a tvár všetkých fototypov, ideálny aj pre svetlú pokožku. A výsledok? Veľmi rýchle, rovnomerné, žiarivé a dlhotrvajúce opálenie.

Neobsahuje ochranný faktor
Neobsahuje DHA (samoopaľovacia zložka)
S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov

Vyrobené v Taliansku

Exkluzívny aktívny stimulátor melanínu Sun Booster pôsobí v 3 fázach: pripraví pokožku na slnečné žiarenie,  urýchli opálenie pri pobyte na slnku, pomáha udržať krásny bronz po dlhú dobu. Receptúra obsahuje olej zo sladkých mandlí a bambucké maslo vyznačujúce sa zvláčňujúcimi a vyživujúcimi vlastnosťami a vitamín B5 s upokojujúcimi účinkami.

Neobsahuje ochranný faktor
Neobsahuje DHA (samoopaľovacia zložka)
S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov

PRED OPAĽOVANÍM: naneste krém na tvár a telo niekoľko dní pred plánovaným pobytom na slnku pre získanie zdravého a opáleného vzhľadu pokožky. Pripravuje pokožku na opálenie, vytvára základ pre opálenie a predchádza prípadnému poškodeniu pokožky pri pobyte na slnku.

PRI OPAĽOVANÍ: naneste na tvár a telo pred opaľovaním. Kombinujte s ochranným opaľovacím prípravkom Pupa Multifunction, vhodným pre váš fototyp pokožky. Získate tak ultra rýchle opálenie.

PO OPAĽOVANÍ: nanášajte každý deň na čistú pokožku tela a tváre po opaľovaní aj po návrate z dovolenky, pre dlhodobé udržanie vášho zlatistého sfarbenia pokožky. 
Dokonalý aj ako hydratačný krém na podporu ochrany pred odlupovaním pokožky.