Images

Multifunction Tanning Water
Tap to zoom
 

Opaľovacia voda bez ochranného faktora. Osvieži a hydratuje, odstráni stopy soli po kúpaní v mori a chráni pred vysušujúcim účinkom slnka, vetra a chlóru. So špeciálnym stimulátorom melanínu pre rýchle a dlhotrvajúce opálenie. Vhodné aj pre zjemnenie vlasov.

Bez ochranného faktora
Neobsahuje DHA (samoopaľovacia zložka)
S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

12M 400 ml / 13.5 fl oz

Receptúra obsahuje špeciálny aktívny stimulátor melanínu, ktorý rovnomerne preniká do všetkých vrstiev epidermy pre prirodzené, rovnomerné a zlatisté opálenie. Aktívne hydratačné zložky prírodného pôvodu dodávajú pokožke komfort a hydratáciu.

Ak produkt použijete ako opaľovaciu a osviežujúcu vodu, nastriekajte ju na celé telo. Je vhodná pre pokožku, ktorá sa ľahko opaľuje a zriedkavo sa spáli, pre pokožku s vysokým fototypom.
Ak ju použijete ako praktickú sprchu proti účinkom soli, nastriekajte ju podľa potreby na pokožku pre odstránenie morskej soli a chlóru. Môžete ju použiť aj vtedy, ak nie je k dispozícii voda na osprchovanie. Použite na vlasy pre ich zjemnenie a proti vysušujúcim účinkom vetra, morskej soli a chlóru.

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

AQUA (WATER), GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, FRUCTOSE, METHYL GLUCETH-20, PHENOXYETHANOL, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PROPANEDIOL, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM CITRATE, ACETYL TYROSINE, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LIMONENE, CITRIC ACID