Images

Multifunction Invisibile Sunscreen Spray SPF 6 (200 ml)
Tap to zoom
 

Hydratačný neviditeľný sprej na opaľovanie s rýchlym schnutím. Obsahuje Melastim Tech, ktorý stimuluje melanín pre rýchle a dlhodobé opálenie. 
Zaručuje kompletnú ochranu pred UVB, UVA, dlhovlnným UVA a infračerveným žiarením.
Zloženie má znížený obsah filtrov až o 2/3 v porovnaní s klasickými opaľovacími prípravkami s rovnakou SPF protekciou a zaručuje zodpovednejší prístup k ochrane morí.
Vhodný aj na ochranu vlasovej pokožky a vlasov, aj farbených.

S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

12M 200 ml / 6.75 fl oz

Zmes dokonale vyvážených filtrov, chrániacich pred UVB, UVA a dlhovlnným UVA žiarením a aktívna zložka poslednej generácie, ktorá chráni pred škodlivým pôsobením infračerveného žiarenia, zaručujú účinnú a kompletnú ochranu pokožky. Exkluzívny stimulátor melanínu Melastim Tech rovnomerne preniká do všetkých vrstiev epidermy, urýchľuje a následne predlžuje opálenie.

Nastriekajte pred opaľovaním v bohatom množstve na celé telo zo vzdialenosti približne 10 cm a nechajte zaschnúť, aby sa vytvoril ochranný film. Bez potreby ďalšieho roztierania. Sprej je možné použiť v akomkoľvek požadovanom uhle.

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

ALCOHOL DENAT, C12-15 ALKYL BENZOATE, OCTYLDODECYL CITRATE CROSSPOLYMER, SORBETH-2/OLEATE/DIMER DILINOLEATE CROSSPOLYMER, ETHYLHEXYL SALICYLATE, OCTOCRYLENE, PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DIHYDROXY METHYLCHROMONYL PALMITATE, PHYSALIS ANGULATA EXTRACT, LIMONENE, TOCOPHERYL ACETATE